×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
18. janvāris, 2014
Drukāt

PCTVL pārtop par Latvijas Krievu savienību (17)

Foto: LETAFoto: LETA

Notiek partijas "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā politiķu rīkotā "zinātniskā konference", kurā apšauba, vai Latvijā ir notikusi padomju okupācija.

Partijas “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” (PCTVL) kongresā šodien apstiprināts partijas jaunais nosaukums – Latvijas Krievu savienība.

Par nosaukuma maiņu balsoja 60 kongresa delegāti no aptuveni 90 klātesošajiem. Daudz mazāku atbalstu saņēma divi citi iespējamie partijas nosaukuma varianti – “Krievu izvēle” un “Tautas izvēle”.

Kā norādīts kongresa lēmumā par nosaukuma maiņu, PCTVL ir “cilvēciskais un organizatoriskais potenciāls”, kas ir pietiekams cīņai par varu un sabiedrības attīstības ietekmēšanu. Tomēr potenciālo vēlētāju lielākajā daļā partijas nosaukums saistās ar pēdējo gadu neveiksmīgajām kampaņām.

Lēmumā uzsvērts, ka viens no partijas galvenajiem virzieniem vienmēr ir bijusi “krievu lingvistiskā mazākuma interešu aizstāvība”.

Partijas pārstāvji apgalvo, ka Latvijas krievu vēlētāju vidū ir pieprasīta partija, kura ne tikai pēc darbības satura, bet arī pēc nosaukuma atbilst krieviski runājošo un krievu kultūrai piedorošo cerībām.

Delegāti, kas iebilda pret jauno nosaukumu, savu viedokli pamatoja ar diviem argumentiem – tādu nosaukumu jau esot reģistrējusi Latvijas Krievu kopiena, kā arī izskanēja viedokļi, ka partijas jaunais nosaukums būtu pretrunā ar partijas pašreizējās vadības nacionālo sastāvu.

Partijas birojam uzdots divu nedēļu laikā iesniegt dokumentus Uzņēmumu reģistrā partijas nosaukuma maiņai, kā arī informēt sabiedrību par nosaukuma maiņu.

Šodien kongresā par partijas līdzpriekšsēdētājiem tika ievēlēta Tatjana Ždanoka, Jakovs Pliners un Miroslavs Mitrofanovs. Balsojums bija atklāts, par visiem trim kandidātiem vienlaicīgi. Par līdzpriekšsēdētāju kandidatūrām nobalsoja 59, neviens nebija pret, bet atturējās viens kongresa delegāts.

Kongress šodien arī nolēma, ka jāpabeidz darbs pie izdevuma “PCTVL vēsture” un jāprezentē grāmata līdz šā gada aprīlim.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Kā skanētu Latvijas Sovoku savienība? Saīsināt viegli, La SoSa. Krieviski SoSo.

 2. tā tāda arī vienmēr ir bijusi, lai gan precīzāk būtu viņus saukt par krievijas neoimperistu 5. kolonnu.

 3. WOW!!! Izrādās, ka Pliners ir krievs??? Super!!! 😀 😀 😀 :D.

 4. Civilizācijas mēsli, kuri latviešus apsaukā par fašistiem, Latvijā vienmēr ir bijuši apsmiekla objekti.

 5. Godīgāk gan būtu nesaukt šo partiju krievu tautas vārdā, bet savas tautas vārdā. Kāpēc kautrēties, ja partijai būtu nosaukums – Latvijas ebreju partija. Kāpēc no savas tautas jākaunas? Kāpēc krieviem uzspiest ideoloģiju, kas nav viņu, bet tikai manipulēt ar vienu otru saukli?

  • Nejauc krievus ar padomju okupantiem un salašņām, kurus pēc sevis pameta padomju okupācijas režīms.

   • Tavi izteikumi ir jebkuram normālam cilvēkam biedējoši. Anonymus – nekļūsti par portālu biedu! Laiks iznākt no mežiem! Un nevajag jaukt kopā normālcilvēkus – pēc tautības krievs vai ukrainis, baltkrievs- ar cilvēkiem, kam ir impēriskās Krievijas vai boļševistiskās Krievijas domāšana. Ne visi krievi ir PSRS koloniālisma politikas dēļ ieceļojuši, palikuši un te laiduši pasaulē bērnus. Starp tiem krieviem ļoti daudzi bija tādi, kas bēga no bada. Latvijā dzīvo Latvijas pirmās brīvvalsts pilsoņi – krievi! Ļoti lojāli pret Latvijas valsti, lojālāki, nekā viens otrs “latvju nacionālists”, kas internetā par savu valsti gānās. Tā kā saved kārtībā savu galvu. Lasi vairāk!

 6. viens no naidīgākajiem grupējumiem židu boļševiku saiets

 7. Kur šādā gadījumā dēties t.s. krievvalodīgiem un vēl galīgi nepārkrievotiem cittautiešiem?
  Loģiski būtu visiem latviešiem apvienoties vienā latviešu partijā, jo pašreizējās latviskās partijas atgādina tarakānus burkā.

 8. Kā var but krievu partija ja vada visi naidīgie žīdi un visi Latvijas nīdēji tur kopojās . Labāk izklausītos krievžīdu vai žīdu naidu cēlāju partija . Reijnika DP atkal piesedz šo žīdu naida bordeli .

 9. Naidīgie žīdi grib varu un uzkundzeties . To vidu pat antiņu fašists koren ar savu žīdu varzu .

 10. Чистоплотный русский человек Atbildēt

  Карл Маркс (Мордехай). Владимир Ильич Ленин (1870-1924), он же Ульянов (по отцу), он же Бланк (по матери) революционер, масон, иудей, вождь Октябрьской революции в России, приведшей к власти коммунистов, официально занимал должность председателя Совнаркома. Жена Крупская Надежда Константиновна (1869-1939) (она же Фишберг – дословно – “рыбья гора”, клички -“Рыба”, “Минога”).
  Ленин (Бланк), Троцкий (Бронштейн), Свердлов (Янкель), Зиновьев (Апфельбаум), Каменев (Розенфельд), Володарский (Гольдштейн), Стеклов (Нахамкес), Мартов (Цедербаум), Гусев(Драбкин), Суханов (Гиммер), Лагецкий (Крахман), Богданов (Зильберштейн), Горев(Гольдман), Урицкий (Радомысльский), Володарский (Коган), Камков (Катц), Ганецкий (Фюрстенберг), Дан (Гуревич), Мешковский (Гольдберг), Парвус (Гельфанд), Розанов (Гольденбах), Мартынов (Зинбар), Черноморский (Черномордич), Пятницкий (Левин), Абрамович (Рейн), Звездич (Фронштейн), Радек (Собельсон), Литвинов (Финкельштейн), Маклаковский (Розенблюм), Лапинский (Левинсон), Бобров (Натансон), Глазунов (Шульце), Лебедева (Лимсо), Иоффе, Каминский (Гофман), Изгоев (Гольдман), Владимиров (Фельдман), Ларин (Лурье) и так далее, и так далее – в основном состоятельные евреи-эмигранты, приехавшие из-за границы. К середине 1920 года из 22 членов Совета народных комиссаров 17 человек были евреями. В Военном Комиссариате было 43 члена, из них евреев – 33; в Комиссариате Иностранных дел – 16 членов, евреев – 13; в Комиссариате финансов – 30 членов, евреев – 24; в Комиссариате просвещения – 53 члена, евреев – 42; в Комиссариате юстиции – 21 член, евреев – 20; в Комиссариате социального просвещения – 6 членов, евреев – 6; в Комиссариате труда – 8 членов, евреев – 7. Редакторы 12 центральных газет – все без исключения евреи. Из 40 видных журналистов – все евреи. Областные комиссары: всего – 23, евреев – 21. . Из 545 человек, безраздельно правивших в большевистской России, 447 были евреями.

  • Iespējams, ka tāpēc arī krievu cilvēki par šo partiju balsoja stipri mazā skaitā un tāpat balsos arī šoreiz, jo saprot, ka uzstājas viltus pravieši krievu vārdā.

 11. Vai ta žīds Plinners nu ir kļuvis krievs?

 12. Vai tad pie mums ir tāds “krievu lingvistisks mazākums”? Šaubos arī, ka ka viņiem ir kāds sakars ar Krievu kultūru. Tā kā tas ir kārtējais blefs. Vai nu ir dota komanda pataisīt raibāku mūsu politisko vidi.

 13. Nu kāpēc INTERFRONTEI slēpties aiz visādiem citādiem nosaukumiem.Būtība taču nemainās.

Draugiem Facebook Twitter Google+