×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. aprīlis, 2013
Drukāt

PCTVL Rīgā nekandidēs

Foto-LETAFoto-LETA
Partija “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” (PCTVL) piedalīsies septiņu pašvaldību vēlēšanās, bet Rīgā nekandidēs, intervijā aģentūrai LETA pastāstīja PCTVL līdzpriekšsēdētājs Jakovs Pliners (attēlā).

Valde ir nolēmusi, ka Liepājā, Olainē, Salaspilī un Aizkrauklē būs atsevišķs PCTVL deputātu kandidātu saraksts. Līvānos PCTVL pārstāvji kandidēs “Saskaņas centra” sarakstā. Līvānos PCTVL līderis ir uzņēmējs Ašots Mamikonjans, kurš arī patlaban ir pašvaldības deputāts. Daugavpilī vismaz viens PCTVL biedrs startēs Latgales partijas sarakstā, daži startēs partijas “Daugavpils atdzimšanai” sarakstā. Jēkabpilī PCTVL pārstāve Nataļja Čehova ir vienojusies par PCTVL pārstāvju iekļaušanu partijas “Par dzimto valodu” sarakstā.
Pliners atzīst, ka PCTVL ir diskutējusi par kopīga saraksta veidošanu Rīgas domes vēlēšanās ar Vladimira Lindermana vadīto partiju “Par dzimto valodu” un ar Jura Žuravļova vadīto Vislatvijas sociāldemokrātu kustību “Par neatkarīgu Latviju!”. Vienošanās par līdztiesīgu sadarbību panākt neizdevās, un sarunas ar valdes lēmumu tika pārtrauktas.
PCTVL programmatiskās pamatnostādnes paliek nemainīgas: krievu valodas kā otras oficiālas valodas statuss Latvijā, pilsonības piešķiršana visiem nepilsoņiem, kas to vēlas saņemt, kvalitatīvas izglītības nodrošināšana visiem Latvijas iedzīvotājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+