Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
14. oktobris, 2014
Drukāt

Rīgā nedarbojas sūkņa stacija Ziepniekkalna ielā; applūst brauktuve Bauskas virzienā

dienvidu_tilts1

Tehnisku problēmu dēļ patlaban nedarbojas sūkņu stacija Rīgā, Ziepniekkalna ielā, tāpēc applūst Dienvidu tilta trešās kārtas brauktuve zem estakādes virzienā uz Bausku, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Departamenta speciālisti pašlaik strādā, lai nepilnības pēc iespējas ātrāk novērstu. Situāciju apgrūtina arī nokritušās lapas, kas krājas uz lietus ūdens uztvērējakām, tāpēc ūdens netiek pienācīgi novadīts no brauktuves.

Patlaban Ziepniekkalna ielā darbojas lietus ūdens atsūknēšanas tehnika, savukārt satiksmi organizē policija. Plānots, ka dienas laikā problēmas tiks novērstas un sūkņu stacija varēs pilnībā funkcionēt un novadīt lietus ūdeni, skaidro Satiksmes departamentā.

Kā informēja departamenta pārstāve Ilze Dišlere, policija lēmusi slēgt Dienvidu tilta nobrauktuvi Ziepniekkalna ielā virzienā uz Baložiem. Tehnisku problēmu dēļ minētais posms ir applūdis, taču atkarībā no transportlīdzekļa spējas izbraukt applūdušo posmu, piemēram, kravas automašīnām satiksme tiek atļauta.

Autovadītāji tiek aicināti ņemt vērā ceļazīmes, pirms satiksmes apgrūtinājumiem samazināt braukšanas ātrumu, kā arī būt saprotošiem pret citiem satiksmes dalībniekiem.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (10)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+