×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
22. janvāris, 2013
Drukāt

Pēc astoņu gadu darbības savu darbu pārtrauc festivāls “Fonofest”

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc aizvadītām astoņām vasarām par savas darbības pārtraukšanu paziņojuši mūzikas un sporta festivāla “Fonofest” rīkotāji. Festivāla organizators Lauris Sildniks aģentūrai LETA pauda, ka ar katru gadu festivāls kļuva ne tikai lielāks, bet arī labāks un patīkamāks, līdz 2012.gada vasarā aizvadītais festivāls bijis vislabākais un vispatīkamākais, tādēļ nolemts pie tā arī apstāties.

“Fonofest” savu darbību sāka 2005.gadā kā rezultāts nelielas Cēsu jauniešu grupas hobijam organizēt koncertus. Pēc astoņiem nepārtrauktiem darbības un attīstības gadiem festivāls Latvijas vasaras notikumu vidū bija ieņēmis stabilas pozīcijas, katru gadu piesaistot ar vien plašāku klāstu populāru mūziķu, kā arī apmeklētāju tūkstošus.

Festivāls laika gaitā auga, pasākuma darbību nodrošinot uz vairākām skatuvēm, piedāvājot arvien labāku grupu uzstāšanos, līdz no 30 cilvēku apmeklēta pasākuma tas kļuva par iecienītu festivālu, kuru apmeklēja jau 3000 interesentu. Tāpat festivāla rīkotāji min, ka tā rīkošana vienmēr bijusi avantūra, bet “Fonofest” organizēts tādēļ, ka pašiem tas darījis prieku un nekad nav bijusi doma par peļņu.

“”Fonofest” ir spējis veiksmīgi noturēt savu izaugsmes gaitu, katru gadu paplašinot pasākuma vērienu, 2012.gadam kļūstot par visveiksmīgāko. Pie tā arī esam izlēmuši apstāties,” norādīja Sildniks. Lēmums pārtraukt festivālu nav bijis viegls un nācis ilgu pārdomu rezultātā, tomēr festivāla radošā komanda neplāno mierīgi sēdēt, un jau drīzumā cer sagādāt pārsteigumus Cēsu “Fonoklubā”, kā arī domāt par jaunām attīstības iespējām nākotnē.

“Fonofest” norisinājās jūlija otrajā nedēļas nogalē “Uplandos” pie Cēsīm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+