Uncategorized

Pēc attiecībām ar precēto aktieri Buli Liene Skulme zaudē darbu Saeimā 16

Foto – Leta

Viens no skaļākajiem attiecību skandāliem pēdējos gados bijis saistībā ar precētā aktiera Andra Buļa attiecībām ar bijušo skaistumkonkursu dalībnieci Lieni Skulmi.

Jau pērn žurnāls “Kas Jauns” rakstīja, ka paralēli ģimenei – sievai Ilzei un dēlam Markusam aktieris vairāku gadu garumā dzīvojis paralēlu dzīvi ar trīs bērnu māmiņu Lieni Skulmi, tolaik Saeimas deputāta Hosama Abu Meri palīdzi. Deputāts toreiz arī atklāja, ka ar šādu rīcību nav mierā un apsvēris domu par darba attiecību pārtraukšanu.

Kad trīspusējās attiecības nāca atklātībā, aktieris, lūdzot piedošanu, atgriezās ģimenē un, kā runā, šobrīd viņa sieva ir abu otrā kopējā bērniņa gaidībās.

Kā žurnālam “Kas Jauns” pavēstījusi Skulme, tad šobrīd viņa vairs nestrādā Saeimā, bet pieņēmusi darba piedāvājumu strādāt medicīnas jomā ar vēža pacientiem. Joprojām viņa pildot arī portāla Intrigante.lv galvenās redaktores pienākumus. Bet par attiecībām ar populāro aktieri vien nosaka: “Ceru, ka viņam klājas labi, bet principā mani neinteresē, kas ar viņu notiek. Kādēļ lai mani tas interesētu? Ar mani viss ir kārtībā. Baudu dzīvi!”

LA.lv