Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. novembris, 2013
Drukāt

Pēc augu maisījuma pīpēšanas slimnīcā nogādā policijas meklētu pusaudzi

Foto: LETAFoto: LETA

Psihotropie augu maisījumi tā dēvētās "legālās narkotikas".

Rīgā šonedēļ pēc augu maisījuma smēķēšanas slimnīcā nogādāts policijas meklēšanā esošs pusaudzis, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas Pašvaldības policijā.

Nodrošinot sabiedrisko kārtību Marijas ielā, kārtības sargi konstatēja, ka 15 gadus vecam jaunietim nepieciešama mediķu palīdzība, jo jaunietim bija radušās komplikācijas pēc nezināmas izcelsmes augu maisījuma smēķēšanas.

Veicot nepilngadīgas personas datu pārbaudi, noskaidrots, ka viņš atrodas meklēšanā. Mediķi puisi hospitalizēja, un pēc slimnīcas viņš nogādāts Nepilngadīgo prevencijas nodaļā.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+