×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Pēc auto ar līķa izrakšanas no zemes Aizputē sāk kriminālprocesu par slepkavību (1)

Foto no "Degpunktā".Foto no "Degpunktā".

Pēc būvdarbu laikā atrastās zemē ierakstās automašīnas ar cilvēka mirstīgajām atliekām policija sākusi kriminālprocesu. Valsts policija informē, ka kriminālprocess sākts pēc 116.panta – par slepkavību.

Izmeklēšanas interesēs policija nekādus citu informāciju šobrīd nesniedz.

LNT raidījums “Degpunktā” ceturtdienas vakarā vēstīja, ka Aizputē atrasta automašīna ar cilvēka mirstīgajām atliekām. Saskaņā ar neoficiālām ziņām un vietējo stāstīto, mirušais ir pirms 17 gadiem pazudušais ’90.gados zināms biznesmenis Aigars Zikmanis. Viņš bezvēsts pazuda 2000.gadā.

Informāciju no aculieciniekiem saņēmis arī portāls “liepajniekiem.lv”. Kā portālam stāstīja lasītājs, kāds vīrietis, Aizputes pusē gatavojoties būvēt māju un rokot zemi, atradis zemē ieraktu mašīnu, bet mašīnā bijis līķis ar šautu brūci. Iespējams, ka atrastais esot tas cilvēks, kurš Aizputē pazuda pirms daudziem gadiem.

Policijā notiekot nopietna izmeklēšana, esot pavediens, tādēļ, lai netraucētu izmeklēšanai, medijiem informācija sniegta netikšot, raksta vietējais portāls.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+