Mobilā versija
Brīdinājums +0.6°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
26. novembris, 2015
Drukāt

Pēc avārijas bez vēsts pazudušais Viesturs laimīgi atradies (2)

No privātā arhīvaNo privātā arhīva

Kopš 20. novembra bezvēsts prombūtnē esošais jaunietis Viesturs Smoļaks atradies, un ar puisi viss kārtībā, sociālajā tīklā “Facebook” raksta viņa māsa Elīna.

“Viesturs ir devis par sevi ziņu. Zinām viņa atrašanās vietu, ar viņu viss kārtībā. Liels paldies visiem, kuri iesaistījās, palīdzēja un atbalstīja! Lūdzu SHARE, lai cilvēki zina,” lūdz meitene.

Divdesmit gadus vecā Viestur tuvinieki bija lūguši sabiedrības atbalstu puiša meklēšanā. LNT raidījums “Degpunktā” vēsta, ka puisis pirms pazušanas iekļuvis nepatikšanās.

Raidījuma rīcībā bija ziņas, ka puisis pirms pazušanas iekļuvis satiksmes negadījumā, bet pēc policistu ierašanās un protokola uzrakstīšanas atstājis automašīnu ceļmalā un devies uz Vecrīgu.

Pazudušais puisis pagājušās piektdienas vakarā ap pulksten 21 Vecmīlgrāvī izraisīja satiksmes negadījumu – ar savu automobili iebrauca pretējā joslā un ietriecās ceļu norobežojošajās margās.

Zināms, ka negadījuma brīdī jaunietis nebija alkohola reibumā. Tomēr nezināmu iemeslu dēļ jaunais vīrietis pēc policijas aizbraukšanas pametis automašīnu un devies vecpilsētas virzienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vajadzētu pamatīgi noslānīt. Pienapuika!

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (27)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+