Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
26. novembris, 2015
Drukāt

Pēc avārijas bez vēsts pazudušais Viesturs laimīgi atradies (2)

No privātā arhīvaNo privātā arhīva

Kopš 20. novembra bezvēsts prombūtnē esošais jaunietis Viesturs Smoļaks atradies, un ar puisi viss kārtībā, sociālajā tīklā “Facebook” raksta viņa māsa Elīna.

“Viesturs ir devis par sevi ziņu. Zinām viņa atrašanās vietu, ar viņu viss kārtībā. Liels paldies visiem, kuri iesaistījās, palīdzēja un atbalstīja! Lūdzu SHARE, lai cilvēki zina,” lūdz meitene.

Divdesmit gadus vecā Viestur tuvinieki bija lūguši sabiedrības atbalstu puiša meklēšanā. LNT raidījums “Degpunktā” vēsta, ka puisis pirms pazušanas iekļuvis nepatikšanās.

Raidījuma rīcībā bija ziņas, ka puisis pirms pazušanas iekļuvis satiksmes negadījumā, bet pēc policistu ierašanās un protokola uzrakstīšanas atstājis automašīnu ceļmalā un devies uz Vecrīgu.

Pazudušais puisis pagājušās piektdienas vakarā ap pulksten 21 Vecmīlgrāvī izraisīja satiksmes negadījumu – ar savu automobili iebrauca pretējā joslā un ietriecās ceļu norobežojošajās margās.

Zināms, ka negadījuma brīdī jaunietis nebija alkohola reibumā. Tomēr nezināmu iemeslu dēļ jaunais vīrietis pēc policijas aizbraukšanas pametis automašīnu un devies vecpilsētas virzienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vajadzētu pamatīgi noslānīt. Pienapuika!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (47)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+