Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
8. aprīlis, 2016
Drukāt

Pēc avārijas Jūrmalas gatvē satiksme atjaunota, trīs cietušie (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Saistībā ar satiksmes negadījumu Rīgā, Jūrmalas gatvē uz laiku bija slēgta transporta kustība; cietuši trīs cilvēki, aģentūra BNS uzzināja policijā.

Likumsargi informē, ka plkst.10.20 Jūmalas gatves posmā Babīte – Kurzemes prospekts notikusi sadursme. Tā rezultātā slēgta transportlīdzekļu kustība.

Valsts policijā aģentūra BNS noskaidroja, ka negadījums noticis pēc tam kā vieglā automašīna “Alfa Romeo” sadūrās ar satiksmes autobusu. Avārijas rezultātā cietuši trīs cilvēki, no kuriem viens smagi.

Valsts policijas aicina satiksmes dalībniekus izvēlēties citu braukšanas maršrutu, lai apbrauktu negadījuma vietu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ārprāts ! Kas notika ? Kā var ne no šā ne no tā iebraukt pretējā joslā ? Atkal nākošais jaunais izglītotais latvietis. Man prāts atsakās saprast, kas te notiek ? Tas speciāli, vai kā ? Kāds atskrūvēja autiņam riteni, lai nosistos, vai ? Vienkārši trūkst vārdu. Te Latvijā darbojas tik augstā līmenī mafija, man liekas, kā nekur pasaulē. Ir, kas priecājas, ka mēs, kam te ir tēvu zeme, paliekam mazākumā. Viņi brauc tik iekšā uz dzīvi paradīzē. Viņiem paradīze ir Latvijā. Līdzjūtība tuviniekiem, un visiem, kas pazina, un sēro par notikušo. Lai vieglas smiltis …

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+