Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. marts, 2015
Drukāt

Pēc baznīcas likumiem dzīvojis. Sveica jubilejā priesteri Aleksandru Madelānu!

Foto - Zigmāris RumkaFoto - Zigmāris Rumka

Daudzus gadus uzcītīgi kalpojis Radītājam un ievadījis Kunga Dieva ticības lietās jaunos priesterus.

Piedalījies 2. pasaules karā un krampīgi turējies pretī čekai, kompartijai padomju režīma laikā. Tāds bagāts mūžs ir nodzīvots – var teikt par vietējo ļaužu cienīto priesteri Aleksandru Madelānu, kuru kā dzīvesgudru vīru mēs no “Latvijas Avīzes” vienmēr esam centušies apmeklēt, ciemojoties Latgales pusē. Šodien Daugavpils Svētā Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcas dekāns svin savu 90. dzimšanas dienu un arī priesterībā pagājuši jau 65 gadi. Svētnamā šodien pateicības dievkalpojums. Apsveicam Madelāna kungu jubilejā, vēlot labu veselību.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+