Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
29. decembris, 2015
Drukāt

Pēc bēgšanas no likumsargiem aizturēts robežpārkāpējs (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmdien, 28. decembrī, Rīgas pasažieru ostā robežsargi konstatēja kādu vīrieti, pēc viņa teiktā – Marokas pilsoni, kurš Latvijā ieceļoja ar prāmi no Stokholmas, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone.

Dokumentu pārbaudes laikā, vīrietis uzrādīja Itālijas uzturēšanās atļauju, par kuras īstumu robežsargiem radās šaubas.

Manot, ka robežsargu aizdomas par dokumenta viltojumu ir apstiprinājušās, vīrietis metās bēgt, turklāt arī atbrīvojās no kabatā esošās viltotās Spānijas uzturēšanās atļaujas.

Vīrieša bēgšanas mēģinājums bija nesekmīgs – robežsargiem sadarbībā ar Ceļu policijas ekipāžu, kura bloķēja iespējamo personas bēgšanas virzienu, kā arī iesaistoties policijas darbiniekam, kurš atradās notikuma vietas tuvumā, likumpārkāpēju izdevās aizturēt.

Šobrīd par viltotu dokumentu izmantošanu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 275.panta pirmās daļas, bet Marokas pilsonis ievietots Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nesaprotu – Vacijā bēgļus sagaida ar sālsmaizi , a te kādi mežoņi dzīvo , vai, ka nevar bēgli palaist tālāk, kurp tas grib?

  2. Tādus vajag nekavējoši deportēt no valsts un vienlaikus nododot tā datus interpolam lai šādam musļaku teroristam vairs nav iespējam iekļūt Eiropā. Nevajag pat LV nodokļū maksātāju naudu tērēt turot tos Lv cietumos bet uzreiz deportēt.

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+