Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
10. marts, 2014
Drukāt

Pēc bērna nāves Mežaparka izklaides vilcieniņš vairs nekursēs (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Mežaparka vilcieniņš.

Izklaides vilcieniņš, ar kuru aizvadītās nedēļas nogalē tika sabraukts bērns, Mežaparkā strādājis nesankcionēti, informēja uzņēmuma “Rīgas meži”, kas apsaimnieko Mežaparku, pārstāvis Edgars Vaikulis.

Viņš pastāstīja, ka jau vairākus gadus regulāri ticis pārslēgts sadarbības līgums ar uzņēmumu “Baltās ievas”, kura rīcībā ir minētais specializētais transporta līdzeklis, taču šogad šāds līgums nav bijis.

“Visticamāk, ja vien šis uzņēmums vērstos ar lūgumu ar sadarbības līguma turpināšanu, tas tiktu akceptēts arī šogad, jo citu pretendentu nekad nav bijis. Tomēr vismaz pagaidām uzņēmums to nav darījis, tajā pašā laikā sniedzot pakalpojumus Mežaparka apmeklētājiem. Tādējādi tas ir noticis nesankcionēti,” sacīja Vaikulis.

Ņemot vērā notikušo traģēdiju, kuras rezultātā dzīvību zaudējis 2007.gadā dzimis zēns, “Rīgas meži” nolēmuši ar uzņēmumu “Baltās ievas” līgumu par sadarbību šogad neslēgt.

Vaikulis arī pastāstīja, ka, līdz šim līgumā ar uzņēmumu “Baltās ievas” bijis noteikts, ka vienu braucienu tas nedrīkst veikt ātrāk, kā reizi 30 minūtēs, kas nozīmē, ka maksimālais pieļaujamais ātrums, ar kādu šis transporta līdzeklis drīkstējis pārvietoties, ir 20 kilometri stundā. “Atbilstoši aculiecinieku stāstītajam, dienā, kad notika negadījums, šis vilcieniņš pārvietojies ievērojami ātrāk,” tā Vaikulis.

Jau ziņots, ka Rīgā, Mežaparkā zem speciālā transporta līdzekļa – izklaides vilcieniņa svētdien pakļuvis bērns, kurš zaudējis dzīvību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mums iesmērē, – vilcieniņš brauc!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+