×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
10. marts, 2014
Drukāt

Pēc bērna nāves Mežaparka izklaides vilcieniņš vairs nekursēs (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Mežaparka vilcieniņš.

Izklaides vilcieniņš, ar kuru aizvadītās nedēļas nogalē tika sabraukts bērns, Mežaparkā strādājis nesankcionēti, informēja uzņēmuma “Rīgas meži”, kas apsaimnieko Mežaparku, pārstāvis Edgars Vaikulis.

Viņš pastāstīja, ka jau vairākus gadus regulāri ticis pārslēgts sadarbības līgums ar uzņēmumu “Baltās ievas”, kura rīcībā ir minētais specializētais transporta līdzeklis, taču šogad šāds līgums nav bijis.

“Visticamāk, ja vien šis uzņēmums vērstos ar lūgumu ar sadarbības līguma turpināšanu, tas tiktu akceptēts arī šogad, jo citu pretendentu nekad nav bijis. Tomēr vismaz pagaidām uzņēmums to nav darījis, tajā pašā laikā sniedzot pakalpojumus Mežaparka apmeklētājiem. Tādējādi tas ir noticis nesankcionēti,” sacīja Vaikulis.

Ņemot vērā notikušo traģēdiju, kuras rezultātā dzīvību zaudējis 2007.gadā dzimis zēns, “Rīgas meži” nolēmuši ar uzņēmumu “Baltās ievas” līgumu par sadarbību šogad neslēgt.

Vaikulis arī pastāstīja, ka, līdz šim līgumā ar uzņēmumu “Baltās ievas” bijis noteikts, ka vienu braucienu tas nedrīkst veikt ātrāk, kā reizi 30 minūtēs, kas nozīmē, ka maksimālais pieļaujamais ātrums, ar kādu šis transporta līdzeklis drīkstējis pārvietoties, ir 20 kilometri stundā. “Atbilstoši aculiecinieku stāstītajam, dienā, kad notika negadījums, šis vilcieniņš pārvietojies ievērojami ātrāk,” tā Vaikulis.

Jau ziņots, ka Rīgā, Mežaparkā zem speciālā transporta līdzekļa – izklaides vilcieniņa svētdien pakļuvis bērns, kurš zaudējis dzīvību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mums iesmērē, – vilcieniņš brauc!

Draugiem Facebook Twitter Google+