Mobilā versija
+4.3°C
Lilija, Liāna
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
2. marts, 2016
Drukāt

Pēc gada sāks estrādes pārbūvi

estrade_4

Rīgas dome par saviem līdzekļiem apņēmusies īstenot vērienīgu Mežaparka Lielās estrādes pārbūves projektu, ņemot aizņēmumu Valsts kasē.

Dome vakar vienbalsīgi lēma, ka pašvaldība ņems aizņēmumu Mežaparka Lielās estrādes renovācijai, tostarp tehniskā projekta izstrādei aizņemoties summu līdz 1,7 miljoniem eiro, bet tā īstenošanai ne vairāk kā 45 miljonus eiro. Estrādes pārbūves darbi varētu tikt sākti 2017. gada maijā, bet pilnībā estrādes izbūvi varētu pabeigt 2020. – 2021. gadā.

Pēc projekta īstenošanas estrādes skatītāju laukā tiks nodrošināts vismaz 30 000 sēdvietu, kas ir par aptuveni 8000 vietām vairāk nekā pašlaik. No jauna tiks izbūvētas paplašinātas estrādes kora tribīnes ar iespēju uz tām izvietot 11 100 dalībniekus, kas ir par 5300 cilvēkiem vairāk nekā pašreiz.

Būs nodrošināta iespēja estrādes kora tribīnēs, tām piegulošajā teritorijā un uz estrādes skatuves izvietot no 13 000 līdz 
14 000 dalībnieku, kas ir par 7300 vairāk nekā pašlaik. Zem estrādes skatītāju lauka tiks izbūvētas ietilpīgas tualetes, atklāti laukumi ar iespēju izvietot izbraukuma tirdzniecības vietas, izstāžu zonas, tādējādi atbrīvojot estrādei apkārt esošo teritoriju un samazinot nevēlamu trokšņu avotus pasākumu laikā. Zem estrādes plānots izbūvēt arī modernas un daudzfunkcionālas telpas.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+