Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. septembris, 2016
Drukāt

Pēc ģimenes konflikta negaidīti aiztur abus izsaucējas dēlus

RPPRPP

Rīgas pašvaldības policija aizvadītajā naktī devās uz Mīlgrāvī, kur bija izcēlies ģimenes konflikts.

Sieviete, kas izsauca policiju, stāstīja, ka pirms neilga laika viens no viņas dēliem uz pieteikuma pamata par agresīvu izturēšanos aizturēts, taču pēc atbrīvošanas viņš atnācis mājās un sācis dauzīt durvis un draudējis ar fizisku izrēķināšanos.

Agresors sācis konfliktēt ar otru sievietes dēlu. Sieviete izteica vēlmi rakstīt atkārtotu pieteikumu, lai agresoru nošķirtu no ģimenes.

Policisti devās uz norādīto dzīvokli, kur sastapa abus vīriešus. Pārbaudot viņu datus, atklājās, ka sievietes otrs dēls ir izsludināts meklēšanā.

Viens no dēliem aizturēts uz pieteikuma pamata par agresīvu izturēšanos ģimenē, kas rada draudus pārējo ģimenes locekļu veselībai un dzīvībai. Savukārt otrs dēls aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+