Latvijā
Politika

Pēc Gobzema izslēgšanas samazinās arī “KPV LV” konsultantu skaits0


Ministru prezidenta amata kandidāts Aldis Gobzems pirms tikšanās ar piedāvātajā koalīcijas modelī iekļauto partiju pārstāvjiem, kurā iepazīstina ar valdības veidošanas “plānu B”.  2018. gada 7. decembris
Ministru prezidenta amata kandidāts Aldis Gobzems pirms tikšanās ar piedāvātajā koalīcijas modelī iekļauto partiju pārstāvjiem, kurā iepazīstina ar valdības veidošanas “plānu B”. 2018. gada 7. decembris
Foto: Zane Bitere/LETA

Pēc deputāta Alda Gobzema izslēgšanas samazinoties partijas “KPV LV” Saeimas frakcijas deputātu skaitam, par vienu samazināsies arī “KPV LV” konsultantu skaits, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā.

Līdz ar Gobzema izslēgšanu no frakcijas “KPV LV” deputātu skaits samazinājies līdz 15. Atbilstoši Saeimas iekšējam regulējumam, šāda deputātu skaita apstākļos frakcijai pienākas par vienu konsultanta vietu mazāk.

Partijas “KPV LV” frakcijā sākotnēji tika piešķirtas piecas darbinieku vietas, savukārt turpmāk būs četras.

Attiecīgais jautājums tika izskatīts Saeimas Prezidijā pēc iesnieguma saņemšanas par minētā politiķa izslēgšanu.

Kā ziņots, Gobzems no frakcijas tika izslēgts pēc “KPV LV” līdzpriekšsēdētāja Artusa Kaimiņa rosinājuma. Abiem politiķiem pēdējā laikā bija radušās domstarpības vairāku iemeslu dēļ.

Gobzems, kurš izslēgts arī no partijas, paziņojis, ka laika gaitā tiks radīts “jauns veidojums”.

Saistītie raksti
LA.lv