×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
16. oktobris, 2015
Drukāt

Pēc granātas sprādziena Rīgā mājas iedzīvotāji nakti pavada satiksmes autobusā

Kadrs no videoKadrs no video

Pēc sprādziena Rīgā, Palmu ielā 4, iedzīvotāji evakuēti un nakti pavadījuši “Rīgas satiksmes” autobusā, aģentūrai BNS pastāstījas kāds mājas iedzīvotājs.

Viņš pastāstīja, ka naktī uz piektdienu ap plkst.1 saņemts zvans, ka no mājas ir jāevakuējas, jo tajā ir detonējis spridzeklis. Ierodoties policijai, tika norobežotas divas kāpņutelpas, un paskaidrots, ka pēc apskates veikšanas paziņos, vai mājā var atrasties. Daļa iedzīvotāju devušies nakts stundas pavadīt savās automašīnās, bet daļai “Rīgas satiksme” nodrošināja iespēju laiku pavadīt autobusā.

Sprādziens noticis ēkas 5.stāva dzīvoklī. Pie šī dzīvokļa iemītniekiem jau iepriekš policija ir atradusi sprādzienbīstamus priekšmetus, sacīja mājas iedzīvotājs.

“Latvijas namsaimnieka” pārvaldnieks Aleksandrs Lārmanis aģentūrai BNS pastāstīja, ka pēc pirmreizējās apskates, secināts, ka ēka ir droša un tajā var uzturēties. Piektdien “Latvijas namsaimnieka” piesaistīts būveksperts veiks ēkas tehnisko analīzi. Slēdzienu plānots sniegt līdz dienas beigām.

Jau vēstīts, ka Dzīvoklī Rīgā, Palmu ielā 4 naktī naktī uz piektdienu noticis sprādziens – tur sprāgusi granāta.

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis aģentūru BNS informēja, ka dzīvoklī notikusi iedzeršana. Alkohola lietošanas laikā starp 45 gadus vecu dzīvokļa saimnieci un viesiem izcēlies strīds, kura laikā sieviete viesiem piedraudējusi ar mājas apstākļos izgatavotu granātu. Viens no viesiem sievieti neveiksmīgi atbruņojis un granāta uzsprāgusi viņa rokā.

Cietušais 46 gadus vecais vīrietis ar smagām traumām atrodas reanimācijā.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+