×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. augusts, 2013
Drukāt

Pēc ilgstošas slimības mūžībā aizgājis Ivars Andiņš

LETALETA

Svētdien, 11.augustā, 50 gadu vecumā pēc ilgstošas slimības mūžībā aizgājis Ivars Andiņš, kurš ilgu laiku strādāja žurnālistikā, bet pēdējos gados bija viens no izcilākajiem sabiedrisko attiecību speciālistiem, strādādams par veikalu tīkla “Maxima Latvija” preses sekretāru, liecina “Maxima Latvija” paziņojums.

Ivars ir dzimis un audzis Rīgā, vēlāk pabeidzis vidusskolu Jelgavā un absolvēja toreizējās Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas Agronomijas fakultāti. Pēc studijām Ivars nonāca Tukuma rajona Sēmē, kur nodzīvoja visu turpmāko dzīvi.

Pirmos četrus gadus pēc studijām Ivars strādāja par ražošanas iecirkņa priekšnieku un agronomu kolhozā, bet pēc tam 14 gadus strādāja par žurnālistu laikrakstā “Latvijas Avīze” (agrāk “Lauku Avīze”) un arī vadīja tā ekonomikas nodaļu. 2004.gada sākumā Andiņš sāka darbu “VP Market” (tagad “Maxima Latvija”) .

“Maxima Latvija” atzīmē, ka Ivars bija augsti novērtēts profesionālis ne tikai kolēģu, bet arī mediju pārstāvju vidū – vairākus gadus pēc kārtas viņš atzīts par labāko preses sekretāru Latvijā. “Maxima Latvija” kolektīvam Ivars paliks atmiņā kā allaž optimistisks, sirsnīgs kolēģis, kurš nekad neatteica padomu un vienmēr bija gatavs sniegt atbalstu.

Ivaru kā gudru, talantīgu žurnālistu un lielisku kolēģi augstu vērtē  arī viņa kādreizējie darbabiedri  “Latvijas Avīzē” (agrāk “Lauku Avīzē”).  Ivaram bija raksturīga izcila valodas izjūta, viņš labi pārzināja lauku ļaužu saimniekošanu. Ivars prata būt asprātīgs, katrs no viņa varēja mācīties gluži vai aristokrātisko pieklājību. Arī pēc aiziešanas no laikraksta Ivars uzturēja draudzīgas attiecības ar bijušajiem kolēģiem, lasīja “Latvijas Avīzi” un nekad neaizmirsa uzteikt laikrakstu par izdevušos labu publikāciju.

“Latvijas Avīze”  izsaka līdzjūtību Ivara Andiņa tuviniekiem

Izvadīšana notiks sestdien, 17.augustā, plkst. 12.00 no Krematorijas Lielās zāles.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+