Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Pēc incidenta ar katapultu ved sarunas par kompensāciju; atrakcija vēl nedarbojas

Aculiecinieka foto no "Facebook"Aculiecinieka foto no "Facebook"

Pēc incidenta ar katapultu Ventspils Piedzīvojumu parkā, kad pēc aculiecinieku stāstītā kāda jauniete 40 minūtes karājās gaisā, gaidot palīdzību, parka pārstāvji ved sarunas ar meitenes ģimeni par iespējamo kompensāciju.

Piedzīvojumu parka pārstāve Inta Lapsiņa portālam “la.lv” apstiprināja, ka ir uzsāktas pārrunas par kompensācijas veidu un apmēriem, sīkākas detaļas neizpaužot.

Pēc notikušā katapultas darbība tika pārtraukta un pagaidām vēl nav atsākta. Kāpēc notika negadījums, joprojām neesot skaidrs, jo ekspertīze vēl nav noslēgusies.

“Pirmdien eksperti apstiprinaja, ka katapulta ir tehniskā kārtībā – tika atkārtoti veikta drošības sertifikācija. Ceturtdien tiek gaidīta arī patērētāju tiesību pārstāvji, kuri papildus novertēs šā pakalpojuma atbilstību,”~informēja Lapsiņa.

Jau ziņots, ka negadījums notika sestdien, 2.jūlijā. Piedzīvojumu parks skaidroja, ka notika tehniska aizķeršanās ar katapultas troses nolaišanu. Astoņu gadu darbības laikā šāda situācija gadījusies pirmo reizi. Visas parka atrakcijas ir sertificētas, sezonas sākumā neatkarīgais tehnisko ekspertīžu speciālists tām veic pārbaudi, savukārt katru rītu atrakciju tehnisko stāvokli pārbauda maiņas vecākais, uzsvēra parka pārstāvji.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā?Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (6)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+