×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
6. jūnijs, 2012
Drukāt

Pēc izstāšanās no Pašvaldību savienības Krāslavas mērs apsver iespēju atstāt arī ZZS

upenieks_gunars

Krāslavas novada mērs Gunārs Upenieks, kura vadītais novads nesen paziņoja par izstāšanos no Latvijas Pašvaldību savienības (LPS), apsver iespēju pamest Zaļo un Zemnieku savienību (ZZS), lai līdzīgi kā kolēģi Līvānos veidotu biedrību, kas pēc tam sadarbojas ar kādu no reģionālajām partijām, trešdien vēsta laikraksts “Diena”.

Tas esot sava veida protests pret valsts varas ilgstoši neieinteresēto attieksmi pret pierobežas pašvaldībām, kādas ir ne tikai Latgalē, bet visos reģionos.

Sadarbības iespējas esot vairākas – Alda Adamoviča vadītā, nupat izveidotā Latgales partija, Reģionu alianse ar Babītes novada priekšsēdi Andreju Enci galvgalī un biedriem visos reģionos, kā arī Daugavpils novada partija, kuras priekšsēde ir Janīna Jalinska. Ar viņu Upenieks jau vienojies par pierobežas programmas vadību.

Tas, ka LPS atbalstīja Piejūras pašvaldību apvienību, bet atteicās no pierobežas novadu programmas, bijis viens no iemesliem, kāpēc Krāslavas novads izstājās no LPS. Par turpmāko dalību ZZS Krāslavas mērs vēl domājot.

“Gunārs Upenieks ir sava ceļa gājējs, bet uzskatu un uzskatīšu Gunāru par godavīru neatkarīgi no tā, kādu lēmumu viņš pieņems,” paudis viens no ZZS līderiem Augusts Brigmanis.

Personas, kuru “darbu būtība man nav saprotama”, Upenieks nevēlas nosaukt, bet atzīst: “ZZS ir arī daudz labu cilvēku.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+