×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
5. septembris, 2012
Drukāt

Pēc lielās slodzes jāatpūšas
 (2)

Foto - Oskars LudvigsFoto - Oskars Ludvigs

Puisim ir spēcīgs, patīkams balss tembrs, un viņš dienās būs maestro Raimonda Paula favorīts – tā pirms dažiem gadiem par Mārtiņu Ruski nodomāja mūsu lasītāja Aija Avotiņa kādā pasākumā vidusskolā.

 

Kad viņš sabiedrībā kļuva atpazīstams, pateicoties uzvarai televīzijas šovā “Okartes skatuve 2”, A. Avotiņa nopriecājās vien, ka viņas pareģojums piepildījies. R. Pauls Mārtiņu uzaicināja dziedāt savā lielkoncertā krastmalā Līgo vakarā. Bet pēc M. Ruska uzstāšanās Vidzemes priekšpilsētas politiski represēto pasākumā “daži no mūsējiem lika man Mārtiņam pateikt, lai mācās un viņš varētu kļūt slavenība kā operas solisti Aleksandrs Antoņenko vai Egils Siliņš”.

Ar jaunā dziedātāja menedžeres Ilzes Eriņas starpniecību noskaidroju, ka puisis tomēr neplāno iegūt augstāko izglītību mūzikā. “Nemērķēju uzstāties uz operas skatuves vai strādāt par pedagogu. Esmu paņēmis vēl vienu gadu brīvu no mācībām, lai izdomātu, kādu profesiju mācīties. Mani vienmēr ir piesaistījuši mediji,” atklāj M. Ruskis.

“Latvijas Avīzes” rakstus viņš mēdz lasīt savā mobilajā telefonā ar interneta starpniecību. Pārsvarā sekojot līdzi ziņām, kas nav saistītas ar politiku. Ko Mārtiņš teiktu Latvijas sabiedrībai, ja zvanītu pa “Latvijas Avīzes” bezmaksas tālruni?

 

“Nekad neesmu aizrāvies ar zvaniem pa bezmaksas tālruņiem. Uzskatu, ka primāri ir jāpilnveido sevi un tikai tad var atļauties kaut ko ieteikt citiem,” atbild puisis un neslēpj, ka šobrīd pēc mēģinājumiem un pagājušajā nedēļas nogalē piedzīvotajām mūzikla “Dzimuši mūzikai” pirmizrādēm nepieciešams atpūsties no lielās slodzes.

 

“Darba augustā bija ļoti, ļoti daudz, un tagad jūtu sekas. Ķermenis jau visu pats noliek pareizajās vietās. Ja ir pārslodze, kaut kas vienkārši atsakās funkcionēt un nekas cits neatliek kā vien doties nelielā atpūtā. Svarīgi vienmēr ir pienācīgi atpūsties pēc padarītā darba, piemēram, noskatīties kādu jaunu filmu, iepriecināt sevi ar kādu jaunu nieciņu vai apģērba gabalu vai arī aiziet uz randiņu ar kādu skaistu meiteni. Protams, neatsverama vērtība ir draugi, bez kuriem nebūtu iedomājama mana ikdiena,” atklāts ir Mārtiņš.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+