×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. aprīlis, 2014
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Griezīgs briesmu signāls TV3 raidījumā (Video) (18)

Foto - LETAFoto - LETA

TV3 mikrofons.

Vai noskatījāties pagājušās svētdienas, 20. aprīļa, TV3 pārraidi “Nekā personīga”? Es to noskatījos, un, ja jums, cienītie “LA” lasītāji, tas iespējams, ieteicu ar šīs pārraides saturu iepazīties. Jo tā mūsu pierastajā mediju telpas klusināti kušinātajā parastībā, manuprāt, noskanēja kā spalgs, griezīgs briesmu signāls. Par to, kas notiek Kijevā, Krimā, visā Ukrainā, mediju telpā netrūkst ziņu un prātojumu. TV3 šīs svētdienas (un arī citu) pārraide izcēlās tieši ar to, ka rādīja, kas notiek tepat, Latvijā. No redzētā varēju secināt, ka briesmas nav jāgaida no Ostrovas helikopteru bāzes vien, bet arī tepat, Latvijā, no netraucēti darbīgām melu laboratorijām, melu institūtiem, melu centriem un citiem tamlīdzīgiem iestādījumiem. “Nekā personīga” parādīja virkni atbaidošu skatu un pastāstīja jaunus faktus, un ne tikai par bruņotiem draudiem. Piemēram, Liepājas osipovieši gatavojas iet pret NATO spēkiem, ja tādi parādīšoties pilsētā! Par kaitnieku saucamais Gapoņenko pie citiem meliem Norvēģijas ziņu vīram sastāstījis, ka Rīgā šaušot uz krievu sievietēm un bērniem… TV3 kamera parāda, kas īsti notiek Izglītības un zinātnes ministrijas apmeklētā “vecāku pasākumā”. Tāpat, kādu “darbu” veic uz Rīgu no Maskavas speciāli uzaicināti propagandisti – melu plūdi.

Šī naidīgā propaganda “LA” lasītājiem nav nekāds jaunums, par to esam publicējuši desmitiem rakstu. Par naidīgās propagandas netraucēto patvaļu uztraucas mūsu lasītāji un patrioti. Piemēram, arī tie, apmēram tūkstoš cilvēku, kas kļuvuši par Ievas Lešinskas-Geiberes atklātās vēstures līdzautoriem (“LA”, 17. aprīlī) Valsts prezidentam.

Par TV3 svētdienas pārraidi rakstu un mūsu avīzes lasītāju uzmanību piesaistu ne vien tāpēc, ka “Nekā personīga” izrādīja iecirtību un nepaklausīja vienā citā, dienas, avīzē priekšā teiktam padomam, ka vajagot apzināti ignorēt kaut kādas provokatīvas izdarības, kas vedinātu izdarīt “iespējams, pārsteidzīgus secinājumus” (“Diena”, 14. aprīlī). Man šķiet, ka tāds nav vienīgi šīs avīzes un tās autora viedoklis. Bet kaut kur no augšas, jo tad var saprast, kāpēc dažādas izdarības notiek bez sekām. Kaut vai tādu “speciālistu” kā, piemēram, Giļmans un Buzajevs konsultācijas Izglītības un zinātnes ministrijā. Pie varas personu dīvainību sērijas vajadzētu pieskaitīt arī ministru – kā ārlietu, tā iekšlietu – centienus jokdari Zadornovu ieskaitīt nevēlamo ceļotāju “melnajā sarakstā”, kamēr ne Gapoņenko, ne Guščins, ne citi par apgrūtinājumiem nesūdzas.

Varas personas un to aparāts aiziet no atbildēm, tāpat kā politiskie “spēki”, kas sapņo par vietām Eiroparlamentā un Saeimā. Bet vai nevajadzētu vismaz mēģināt atbildēt? Prestižais žurnāls krievu valodā “Otkritij gorod” aprīļa numuru sāk ar jautājumu – “Uz kuriem šaus Latvijas krievi kara gadījumā ar Krieviju?”. “Saskaņa” atbild, ka problēma neesot vis krievos, bet nabadzībā (no pirmsvēlēšanu saukļa). Ne jau trūcības dēļ Krimu pievienoja Krievijai, taču prezidents Putins ne bez iemesla atzina, ka pirms Krimas aneksijas viņa cilvēki aptaujājuši Krimas krievus. Saprotams, par ko – vai viņi gaida pievienošanu? Jā, gaidījuši. Tāpēc, manuprāt, pareizs un savlaicīgs ir filozofa A. Sveces teiktais, ka Latvijas krievu kopienai agrāk vai vēlāk būs jārisina tās identitātes jautājums – vai viņi grib būt Latvijas un Eiropas krievi vai impērijas arjergards (“KD”, 16. aprīlī).

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Cik PATIESI KOMENTĀRI!!! PALDIES!!! ĀBOLTIŅAS kundze tikai IMITĒ darbošanos LATVIJAS valsts labā!?? Praktiski notiek pretējais – “Vienotiba” UZMET savus biedrus vienu pēc otra… Intervijās ĀBOLTIŅA nerunā valsts valodā!?? Tagad AKTĪVI STRĀDĀ, lai “IZMESTU ” no darba Steina kungu par IT KĀ 3 datoru “PAZUŠANU” … VAi TIEŠĀM cilvēks tā PĒKŠNI divu gadu garumā, kopš šī kundze NOŅEMAS ar viņa atlaišanas jautājumu,VAIRS NEPROT STRĀDĀT???????????? RODAS jautājums: VARBŪT tie datori “PAZUDA” ar SAEIMAS SPĪKERES ZIŅU???????? Tas savā laikā bija ĻOTI IECIENĪTS ATLAIŠANAS NO DARBA PAŅĒMIENS – “NEJAUŠI” pazūd NOZĪMĪGAS LIETAS!?! Ja cilvēks – vaditājs kādu savu darbinieku NĪST, VISU VAR SAGAIDĪT!?? VISU!!! Acīmredzot viņai PADOMĀ KĀDS SEVIŠĶI “UZTICĪGS ” KADRS, kuram varēs “UZTICĒT” VISU un KAS klausīs uz VĀRDA… SKUMJI!?

 2. Citādidomājošais Atbildēt

  Skatoties televīziju , lasot avīzes,neviļus rodas fantastiska doma…Ukrainas valdība ar savu vilcināšanos risināt savas valsts drošibas jautājumus , ir Krievijas slepenie aģenti. Latvijas sakarībā , auklēšanās ar Latvijai nelojāliem elenentiem var novest pie katastrofas.

 3. Darbs DP un SAB, krimināllietai jābūt jau uzsāktai….Šeit nevar būt iecietība un izpratne, par šādiem izteikumiem ir jāsoda un vainīgajam ir jāatbild….

 4. Raidijumu noskatījos un kļūst skaidrs,ja jūs žurnālisti nemācēsiet pierādīt ka īstie fašisti ir krievijā un viņi ir pie varas tad ar mums ir cauri.

 5. Vai prezidenta kungs, Saeimas priekšsēdētāja un Kozlovska kungs nevarētu darīt zināmu sabiedrībai ko viņi par savu pretvalstisko bezdarbību saņem no kremļa?

 6. ja ja, sitais vecais ** vienmer gudri **, uztaisijis 2 filmas, kuras sagrozijis valsts vesturi krieviem par labu , tgd te spriedeles kas ir labi un kas ne. tieshi sadi ir tie naidu kurinataji ka shis **!

 7. drošības dienestā - bezmugurkaulnieku suga Atbildēt

  Latvijas drošības dienestā – bezmugurkaulnieku suga, kura atdarina idiotuizdarības – šķēles, šlesera un lemberga spļaušanu un garīgām vērtībām. cik ilgi vēl?

 8. …bet ne jau visi redz to TV3

 9. Kremlim simpatizējošais spēks Latvijā ir ļoti monolīts (arī aģitācija pirms Eiroparlamenta vēlēšanām ir laba ilustrācija tam). Manuprāt, līdzvērtīgi argumenti rastos, ja notiktu ievērojama Latvijai lojālu partiju apvienošanās. Latvijas lāsts ir milzīgais politisko spēciņu skaits – tas allaž noved pie publiskiem kašķiem un [kas ir bēdīgākais] elektorāta drupināšanas.

  • Šādi aicinājumi no S. Kalnietes utml. , protams zem Vienotības egīdas, var liecināt par apzinātu, mākslīgu konfrontācijas uzkurināšanu ar mērķi sadzīt latviskās vēlētāju avis savā aizgaldā. Sauklis Krievi nāk ! dažādos laikos ar dažādām sekmēm, bet vismaz daļēji, ir nostrādājis.

 10. interesanti,kas liedz mūsu likumdevējam pieņemt likumus,kuri ierobežotu valstij un tās pastāvēšanai naidīgu “viedokļu”absolūti brīvu paušanu.Vai tiešām mums savulaik uzspieda to miljonu okupantu un kolonistu masas paturēšanu Latvijā,liedzot iespējas jebkādā veidā sevi aizstāvēt no viņu klātbūtnes sekām.

 11. ja par 9.maiju runajam,tad manas domas ir nepieljaut valsts meerogaa sho pasaakumu. tie nav valsts sveetki,bet pieminjas briidis kritushiem. kas jaapavada mieriigaa gaajienaa nevis balagaanaa,kur piedzeras,bljaustaas un aizvaino latvieshus.

 12. Un kas atļāva klaji Latvijai naidīgai,atklāti šovinistiskai organizācijai”Rodina” 9.maijā rīkot gājienu no okupācijas muzeja uz Pārdaugavu?Atklāti paziņoju,ja viņi ies ar Krievijas karogiem kā parasti,būs cilvēki,kas to nepieļaus fiziski.Ja RD negrib nekartības ,aicinu šo gājienu neatļaut.

 13. Latvija kļūst par vietu uz zemes ,kur dzīvošana kļūst bīstama ne tikai Putina aktivitāšu dēļ,bet arī latviešu bezdarbības ,kašķīguma un gļēvulības dēļ.Pēdējās ziņās uzzinām ,ka Latvijā 80% tiltu ir uz sabrukšanas robežas,Imigrantiem no Afrikas pabalsti būs lielāki par vietējo pensijām .Šīs jaunākās ziņas rada riebumu valsts varai un to izmantos Krievijas impērijas atjaunotāji.

 14. Ko tad dara mūsu drošības iestādes? Guļ uz ausīm. Un stāsta, ka naida propaganda un meli esot vārda brīvība, ko nedrīkstot apspiest.

 15. Vai nav simtoms, ka TV3, protams, pavisam citu iemeslu dēļ, kā savādāk, vairs nav Lattelecom apritē un tās raidījumu loks vairs daudziem nav uztverams.

 16. Palasiet Apollo krievu ziņas un nebūs vajadzības pēc krievijas propogandas raidījumiem.Tur viss pateikts.Bet nav jābrīnās,ka Liepājas osipovieši gatavojas iet pret NATO spēkiem.Tas jau pārbaudīts Ukrainā.Un brēks pēc okupācijas karaspēka no Roģinas. Tikai skumjākais,ka Latvijas vara nespēs rīkoties.Nav jau likuma par dekolonizāciju,par pilsonības atņemšanu,kur nu vēl par pretvalstisku darbību.Latviя un latvijieši!Nav vairs latviešu un Latvijas!

  • Pietiek atcerēties, kā rudā lapsa brēca pēc SC, kad bija jāveido valdība pēc vēlēšanām un ZRP Zatlers tikai ar tankiem atdalīs no SC… Nu ko tur brīnīties. Tad vēl Bērziņa no ZZS vēlēšanas ar SC pēc Lemberga rādījuma…= Ka tik varētu kaut velnam pārdoties, un tā gribas pārdoties?

Draugiem Facebook Twitter Google+