Latvijā
Kriminālziņas

Pēc lielveikala apmeklējuma BMW saimnieku sagaida nepatīkams pāsteigums 16

Foto – LETA

Vakar, 19. februārī, ap pulksten 19.30 kāds “BMW” markas spēkrata īpašnieks atstāja savu auto stāvvietā Rīgā, Lielirbes ielā, un devās uz turpat esošo lielveikalu iepirkties. Kamēr vīrietis iepirkās, uz šo pašu autostāvvietu atbrauca viņa draugs un pamanīja, ka no viņa paziņas spēkrata nepazīstams vīrietis skrūvē nost spogulīti, informēja Valsts policijā (VP).

Drosmīgais cietušā draugs izsauca likumsargus piesteidzās pie ļaundara un ierobežoja viņa pārvietošanās brīvību līdz policistu ierašanās brīdim. Notikuma vietā nekavējoties ieradās Rīgas Zemgales iecirkņa policisti, kuri turpat automašīnu stāvvietā 1982. gadā dzimušo aizdomās turēto aizturēja un izņēma lietisko pierādījumu – spogulīti, kuru ļaundaris vēl nebija paspējis noslēpt.

Pēc izmeklēšanas darbību veikšanas atsavinātais auto spogulītis tiks atdots tā īpašniekam.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šobrīd aizturētais atrodas izolatorā. Ņemot vērā, ka aizturētais jau iepriekš ir sodīts par automašīnu spogulīšu zādzībām, Valsts policija prasīs tiesai viņu apcietināt.

Policija izsaka pateicību cietušā draugam, kurš rīkojās ļoti drosmīgi, aizturot ļaundari.

Saistītie raksti
LA.lv