Ekonomika
Bizness

Pēc Maligina nāves Lapiņš atsauc iesniegumu – turpinās darbu “Olainfarm” valdē 16

Foto LETA

Farmācijas uzņēmuma AS “Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš turpinās darbu uzņēmuma valdē, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai “Nasdaq Rīga”.

Lapiņš atsaucis iesniegumu par valdes locekļa amata atstāšanu. Atsaukumu apstiprinājusi uzņēmuma padome. Līdz ar to Lapiņš saglabās AS “Olainfarm” valdes locekļa amatu.

Kā norādīja Lapiņš, viņu un “Olainfarm” vieno dziļas saknes, kas veidojušās vairāk nekā desmit darba gadu garumā. “Esam paspējuši gan godam atzīmēt panākumus, gan pārvarējuši virkni krīžu. Valērija Maligina zaudējums kolektīvam, partneriem un akcionāriem ir smags trieciens. Es uzskatu, ka mans pienākums ir izmantot uzkrāto pieredzi un arī no Valērija gūto gudrību, lai palīdzētu viņa mūža darbam šo skaudro laiku pārvarēt,” uzsvēra AS “Olainfarm” valdes loceklis.

Kā ziņots, Lapiņš no 2018.gada 12.janvāra bija plānojis beigt pildīt farmācijas uzņēmuma AS “Olainfarm” valdes locekļa amata pienākumus. Lēmums par amata atstāšanu tika pieņemts pēc Lapiņa un “Olainfarm” abpusējas vienošanās.

Jau vēstīts, ka nedēļas nogalē nomiris uzņēmējs, “Olainfarm” vadītājs un līdzīpašnieks Valērijs Maligins.

“Olainfarm” ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. “Olainfarm” akcijas kotē “Nasdaq Riga” oficiālajā sarakstā.

“Olainfarm” koncerna kopējais apgrozījums pērn sasniedza 110,693 miljonus eiro, bet koncerna peļņa 2016.gadā bija 11,586 miljoni. eiro.

LA.lv