×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
4. janvāris, 2013
Drukāt

Pēc Mēness kalendāra

kalendars7

Tiem, kuri, savus darbus plānojot, mēdz ieskatīties mūsu žurnālā publicētajā veiksmes kalendārā, noteikti noderēs Kristapa Baņķa izstrādātais “Tavs Mēness kalendārs 2013” un “Tavs Mēness plānotājs 2013”.

 

Pirmais latviskais Astrologi.lv Mēness kalendārs globālajā tīmeklī parādījās 2006. gadā, bet divus gadus vēlāk izdeva arī profesionālu pie sienas liekamu Mēness kalendāru. Tagad tāds iznāk ik gadu, un interesentu pulks aug. Kalendāra lietotāji izteikuši vēlmi arī pēc ikdienā ērti lietojama plānotāja, “lai Mēness cikls būtu pie rokas jebkurā brīdī!” Tā pērnā gada nogalē līdz ar nu jau tradicionālo Mēness kalendāru klajā nāca arī dienasgrāmata plānotājs.

Tāpat kā visos plānotājos arī šajā ir gan vārda dienas, gan valsts svētku dienas. Senču kalendārs rāda latviskās un kristīgās svinamdienas. Pilnībā izstrādātas Mēness kalendāra pamatlietas: Mēness fāzes, Mēness dienas, Mēness atrašanās Zodiaka zīmēs. Iespējams uzzināt čika laiku (tukšo laiku) visam gadam, norādīti arī tā sauktie dižčika laiki. 
meness_kal

Iespējams noskaidrot, kad gaidāms Saules, kad – Mēness aptumsums, lai laikus sagatavotos tā enerģētikai. Gada plānā var atrast visu planētu ingresijas jeb pāriešanu blakusesošajā Zodiaka zīmē.

Plānotājā atrodami skaidrojumi planētām un Zodiaka zīmēm. Planētu cilpas – direkts, retrogrāds – atklāj un izskaidro laika un notikumu plūsmu konkrētās dzīves sfērās. Dienas enerģētika sasummē diennakts ceturkšņos visas planētu mijiedarbības – aspektus. Gada plānā īpaši izceltas gada sekmīgākās dienas. Katrai dienai simbolos norādītas populārākās dienas nodarbes.

Kristaps Baņķis ir sertificēts astrologs, kurš jau daudzus gadus novēro Mēness ietekmi uz cilvēkiem un sabiedrību. Viņš apgalvo, ka iekļaušanās Mēness ritmā padara dzīvi harmoniskāku, saplūstot ar dabas ritmu. Runājot par plānotāju, tā izstrādātājs norāda, ka individuālais lietojums panākts ar numeroloģijas palīdzību – nosakot katra individuālo personālo gadu, mēnesi un dienu. Tādējādi Visuma spēku katrs var izmantot sev par labu. Reizē ar Mēness kalendāru ļoti vienkārši apgūstamas arī numeroloģijas prognožu pamatzināšanas. Jauns pavērsiens –”Tavs Mēness kalendārs” un “Tavs Mēness plānotājs” pirmoreiz starp visiem Latvijas Mēness cikla atspoguļotājiem publicē arī Mēness ritmā nozīmīgo Mēness atrašanos apogejā un perigejā.

Sīkāk par apogeja un perigeja nozīmi varat lasīt: http://astrologi.lv/meness_kalendars/meness-ritmi/apogejs-perigejs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+