×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
19. augusts, 2014
Drukāt

Pēc nedēļas Jelgavā gadskārtējie Piena, maizes un medus svētki

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kā arvien augusta pēdējā svētdienā, 30. augustā, Jelgavā norisināsies gadskārtējie Piena, maizes un medus svētki, liecina informācija portāla jelgava.lv.

Rīkotāji apmeklētājiem sola daudzas ar medu, pienu un maizi saistītas spēles, atrakcijas, degustācijas, tai skaitā tiks noteikts gada atzītākais Latvijas medus un maize, savukārt maiznieki dižosies ar maizes ražojumu rekordiem.

Amizantākais svētku notikums ir piena paku regate, kurā sacenšas laivas, kuras jelgavnieki izgatavojuši no tukšām piena pakām, lai pārspētu viens otru izdomā un asprātībā.

Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu, šajos svētkos netiek tirgoti alkoholiskie dzērieni, apliecinot, ka jautrības radīšanā var lieliski iztikt bez tiem.

Savukārt Jelgavas reģionālais tūrisma centrs Piena, maizes un medus svētku laikā piedāvā īpašas ekskursijas, kurās var iepazīt Jelgavas apkārtnes mājražotājus, nobaudīt akcijas “Atklāj pašmāju garšas noslēpumus!” dalībnieku vasaras sezonas piedāvājumu un izmēģināt vēl citas izklaides un atpūtas iespējas.

Piena, maizes un medus svētku laikā tāpat iespējams doties izbraukumos ar kuģīšiem, vikingu liellaivu vai ūdens velosipēdiem pa Lielupes un Driksas ūdeņiem, izbraukt ar velorikšām, iepazīt Jelgavas muzeju piedāvājumus, nobaudīt Jelgavas īpašos ēdienus un dzērienu, kā arī nogaršot vasaras sezonas ēdienus, piedaloties akcijā “Atklāj pašmāju garšas noslēpumus!”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+