×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
27. jūlijs, 2015
Drukāt

Pēc nelaimes gadījuma piedzīvojumu parkā “Tarzāns” tiks pastiprināti drošības pasākumi (6)

Foto- FotoliaFoto- Fotolia

Ilustratīvs foto

Svētdien Siguldas piedzīvojumu parkā “Tarzāns” no aptuveni 6 metru augstuma nokritis 40 gadus vecs, kurš guvis mugurkaula traumas. Kā apgalvo parka pārstāvji, cietušais vīrietis nav pieāķējies ar karabīni pie trosēm.

Piedzīvojumu parka “Tarzāns” pārstāvis Ruslans Niedings apgalvo, ka katram parka apmeklētājam pirms trases uzsākšanas jāparaksta līgums, tiekot sniegta drošības instrukcija, kā arī visiem obligāti jāiziet mācību trase instruktoru pavadībā, lai varētu patsāvīgi doties trasē. “Mums nav tādas opcijas, kur pieskatām katru cilvēku,” pauda R. Niedings, “mēs neesam nekādi bērnudārzi vai bērnu auklītes. Katrs cilvēks pats atbild par savu drošību.”

Kā pastāstīja parka pārstāvis, cietušais vīrietis esot atradies uz platformas, kas tūlīt vedot uz nobraucienu. Aptuvenais augstums, kurā atradusies platforma, ir bijuši seši metri. “Atbilstoši instrukcijai, ejot trasi, visu laiku vismaz vienai dalībnieka karabīnei ir jābūt pieslēgtai pie troses. Tajā brīdī viņš nebija piesprādzējies, tāpēc arī notika šis negadījums,” apgalvo Ruslans Niedings.

Šis šogad ir pirmais šāda veida negadījums parkā. “Tieši pārdrošība, pārgalvība, savu spēju pārvērtēšana un iekšējais lepnums noved pie negadījumiem,” stāsta parka pārstāvis. Viņš apgalvo, ka turpmāk piedzīvojumu parkā pastiprinās drošības pasākumus un stingrāk uzraudzīs parkā notiekošo.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša apstiprināja aģentūrai LETA, ka vīrietis svētdien šķēršļu parkā nokritis un ir guvis mugurkaula traumu. Taču vīrietis mediķiem esot stāstījis, ka lietojis drošības jostas.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Kāpēc nav info par salūzušu karabīni?
  Kāpēc nav info vai ir konstatēts reibums?
  Un vēl-ja tu slēdz jostu, tas jādara akurāti, nevis pavirši, jo tas glābj dzīvību… tāpat kā drošības josta pie auto stūres….
  Paldies Tarzānistiem. Es pārvarēju visas trases, bet vienmēr, pat uz zemākas platformas sprādzēju karabīni.

 2. Vai tad vaditajiem jastaiga visiem lidzi un jatur pie rocinjas,lai kaja nepaslid? Ta ir izklaide,kas pieprasa uzmanibu no pasiem apmekletajiem. Cita runa butu,ja drosibas josta butu parplisusi vai kas tml. Vajag ari pasiem uznemties atbildibu un domat ko dara.

 3. Parka idijots vēl šlupst: – “Tieši pārdrošība, pārgalvība, savu spēju pārvērtēšana un iekšējais lepnums noved pie negadījumiem,” Kā tu zini, ka tā bija pārgalvība, ja neredzi, kas ar apmeklētāju, kas atnācis pie jums, notiek?

  • Nu ja pats nemāki ne vārdu “idiots”, ne “šļupst” uzrakstīt pareizi, tad tas jau kaut ko liecina par tavu līmeni.
   Ja vīrietis būtu piesprādzējies,tad nekas tāds nenotiktu!un nedomāju,ka pie katra koka un katrā grūtākajā vietā jāstāv kādam darbiniekam, tas būtu muļķīgi!

 4. “Mums nav tādas opcijas, kur pieskatām katru cilvēku,” pauda R. Niedings, “mēs neesam nekādi bērnudārzi vai bērnu auklītes. Katrs cilvēks pats atbild par savu drošību.”
  ——————————–
  Un pie šitādiem NEJĒGĀM, kuriem TIKAI nauda interesē un pie MAZĀ krāna klientu drošība, sorry! un pie tādiem cilvēki vēl iet un vēl SAVU naudu tērē, lai vēlāk nokļūtu slimnīcā?
  Brīnos gan, ka kāds vēl iet …

 5. Ja ir lietojis drošības jostu, tad, atbraucot mediķiem, tai bija jābūt pie cietušā.

Draugiem Facebook Twitter Google+