×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
17. novembris, 2016
Drukāt

Pēc nodarbības par ugunsdrošību pie skolas aizdegas ugunsdzēsēju automašīna

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs attēls

Vakar pēc Vaiņodes internātpamatskolā notikušās nodarbības, kurā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki stāstīja skolēniem par ugunsdrošības jautājumiem, pēkšņi sākusi dūmot un aizdegusies pie skolas novietotā ugunsdzēsēju automašīna “Ņiva”.

Faktu par notikušo incidentu apstiprināja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Kurzemes reģionā Anete Strazdiņa, kura pati bijusi notikuma aculieciniece.

Strazdiņa kopā ar Priekules ugunsdzēsēju posteņa komandieri Niku Rozentālu bija ieradusies skolā, lai pastāstītu skolēniem par ugunsdrošības ievērošanu un ugunsdzēsēja profesiju. Pēc plkst.12, kad VUGD pārstāvji jau grasījušies doties prom, Priekules posteņa komandiera dienesta automašīnas salonā pie stūres pamanīti dūmi.

Ugunsdzēšamais aparāts, kas atradās VUGD dienesta automašīnā, nav nostrādājis. Darba kārtībā nav bijis arī ugunsdzēšamais aparāts no notikuma aculiecinieku automašīnas. Ugunsgrēku izdevies apdzēst ar ugunsdzēšamo aparātu, kas sameklēts skolas telpās.

Kā informēja Strazdiņa, ugunsgrēku ir izdevies likvidēt operatīvi – liesmas esot bijušas redzamas tikai īsu brīdi. Cietušais transportlīdzeklis aizvilkts uz VUGD Priekules posteni. To, kādā tehniskā stāvoklī pēc šī incidenta ir 2001.gada izlaiduma automašīna “Ņiva”, Strazdiņa pagaidām nevarēja komentēt.

Secināts, ka ugunsgrēka izcelšanās iemesls ir elektrības īssavienojums. Pēc aculiecinieku teiktā, pats no sevis bija iedarbojies automašīnas motors un signalizācija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+