×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. marts, 2017
Drukāt

Pēc pārdzīvotā infarkta Vents Armands Krauklis jūtas kā trešais bērns ģimenē (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, Valkas mērs un kapelas “Bumerangs” līderis Vents Armands Krauklis (53) 11. martā pārcietis infarktu.

Pēc steidzami veiktās operācijas Austrumu slimnīcā, kuras rezultāta nosprostotajā asinsvadā ievietots stents, šobrīd mēnesi Valkas mērs ir spiests pavadīt miera režīmā sievas Līgas (33) aprūpē.

Viņš atzīst, ka sirds problēmas parādījušās jau pirms 25 gadiem kapelas “Bumerangs” ziedu laikos, kad pēc kādas noģībšanas kardiologs brīdinājis, ka Vents Armands Krauklis esot pussoli no infarkta. “Regulāri pārbaudu veselību, arī holesterīna līmenis bija normas robežās, tā ka diemžēl jāsecina, ka pie vainas pārpūle, negatīvas emocijas un pārspīlēta pienākuma apziņa. Skaidrs, ka infarkts liek padomāt par turpmāko. Pēdējos gadus esmu strādājis padsmit stundu dienā, faktiski bez brīvdienām. Esmu tuviniekiem apsolījis, ka šajā ziņā kļūšu saprātīgāks, kā arī vēl vairāk būs jāpiedomā pie tā, ko ēdu. Kā tikt galā ar raizēšanos, ir grūtākais. Esmu iemācījies ārēji palikt mierīgs, lai arī iekšā viss vārās.”

Tagad esot mājās pie savējiem, Valkas mērs smejas, ka sievai nu esot trīs bērni jāauklē, jo, Venta Armanda Kraukļa un viņa sievas Līgas ģimenē aug nepilnus sešus gadus vecais dēls Tomass un meita Dārta Marta, kurai marta beigās būs gada jubileja.

Žurnālā Vents Armands Krauklis arī atklāj, ka ir pārsteigs, cik nožēlojamās – vismaz 30 gadus neremontētās telpās – ir jāstrādā Sirds un asinsvadu klīnikas Neatliekamās kardioloģijas nodaļas speciālistiem. “Palātā slaucījos ar dvieli, kas ražots uz olimpiādi Maskavā. Nazis bija ar sirpi un āmuru uz spala. Kad mani slimnīcā apraudzīja pieaugušie dēli, varēju parādīt viņiem lietas, kas ražotas, pirms viņi piedzima…”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Krauklīt, lai Jums veselība! Bērniņi jāaudzina!
    Taču tas dvielis ar olimpiādes simboliem un sirpis un āmurs uz naža ir arī
    Jūsu mīļotās Tautas partijas “nopelns” – ar “”labāko” veselības ministru Bērziņu priekšgalā…

Draugiem Facebook Twitter Google+