×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
14. novembris, 2015
Drukāt

Pēc Parīzes terora aktiem Polija atsakās uzņemt imigrantus (26)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pēc naktī uz 14.novembri notikušajiem terora aktiem Parīzē, kuros noslepkavoti vismaz 128 cilvēki, Polija nevar uzņemt imigrantus, kas nelegāli ieradušies Eiropas dienvidvalstīs un kurus iecerēts sadalīt atbilstoši Eiropas Savienības (ES) kvotām, paziņojis jaunās valdības Eiropas lietu ministrs Konrāds Šimanskis.

Komentārā, kas publicēts labēji orientētajā ziņu vietnē “wPolityce.pl”, Šimanskis norādījis, ka jaunā Polijas valdība jau iepriekš iebildusi pret saistībām uzņemt savu daļu imigrantu saskaņā ar ES pārdales shēmu.

Tagad, “ņemot vērā traģiskos notikumus Parīzē, mēs nesaskatām politiskas iespējas [to] īstenot,” raksta Šimanskis.

Šimanskis oficiāli savā amatā stāsies pirmdien, pie varas nākot valdībai, kuru izveidojusi konservatīvā partija “Likums un taisnīgums”, kas uzvarēja oktobrī notikušajās vēlēšanās, sakaujot liberālāk noskaņoto centriski labējo līdzšinējo valdošo partiju “Pilsoniskā platforma” (PO).

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. P.S.
  Cerams Latvijā būs tas pats , lai tauta ne tkai ņaud pa kaktiem un topiem
  .

 2. Sūtam uz Latviju, mūsu korumpētajiem ministriem pie kājas kas iebrauks, ļoti lielā cerībā ka viņus neskars

 3. Arī mums vajadzētu rīkoties tāpat!!!

 4. Nahuj to tautu pienemt,ta tauta ir visdebilakaa,tie berni jau vien ir spridzeklis,vnk dzeniet nahrin araa to ČURBANUU TAUTU,LATVIJA NOZELOS KA PIENEMS TOS IZDZIMTENJUS

 5. gluzji vienkaarshi – ja ir beeglji , pienjemt tikai sievietes un beernus un lai vinju vechi iet un karo savaa zemee par savu briiviibu. tas buutu vispareizaak.

 6. Izdarot kopsavilkumu nākas secināt:
  1) Eiropa nevar aizsargāt savus iedzīvotājus pret terroristu uzbrukumiem ;
  2) Nevēlēšanās pārskatīt imigrācijas un bēgļu = potenciālo terroristu invāzijas politiku, Eiropas savienība izdara ģeopolitisku un kulturālu un fizisku pašnāvību;

  3) LV iedzīvotāji kā parasti atstāti nolemtībai, bet

  Ne visi, jo kāsāk pašiem sevi aizsargāt un bruņoties, jo cerēt uz valdību, kurai svarīgāki bēgļi tie jau ir pierādīti fakti ( bēgļu pabLsti utt.privilēģijas) mums nekas cits neatliek kā bruņoties pašiem iesp€jamu ,,kara,, gadījumam….

  Lai mums visiem izdodas sevi aizstāvēt un pasargāt, islāmistu kopienām jāsaprot, ja kas notiks ar Latvijas iedzīvotājiem būs atbildes reakcija, varat negaidīt ka visi sēdēs pie tv ekrāniem un pasīvā nolemtībā skatīsies slepkavību ainas….

  • Pirms domā par bruņošanos un tamlīdzīgu ākstīšanos, labāk iemācies izdzīvot brīvā dabā bez nekā – tajā skaitā prasme iekurt uguni slapjā laikā bez špickām un ēst tikai to, pēc kā tev nepiemetīsies saindēšanās un smaga caureja. Labākajā gadījumā izdosies apbruņoties ar medībām domātām lietām, bet parasti – nazis un siena dakša no omes šķūņa.

 7. Ja atnaks lai tik iet pie domes un saimes tos zagļus izspridzina ara.

 8. Apsveicu poļus! Poļiem ir Katoļticība, rietumeiropiešim galvenā ticība ir Humānisms. Poļi pielūdz kristīgo Dievu, rietumeiropieši pielūdz Cilvēku. Katrs lai rīkojas saskaņā ar savu ticību.

 9. EIROPA POĻUS nesapratīs! Vai Eiropa VISPĀR KO IR SAPRATUSI??? Mūs jau arī viņa NESAPROT UN NESAPRATĪS! Vai frančus viņa pēc šitās traģēdijas SAPRATĪS??? NESAPRATĪS!!! Eiropa NEKO PAT NEGRIB SAPRAST!!! ES robežas kā ir vaļā, tā arī paliks vaļā it īpaši teroristiem!!! Lai tikai slepkavo!!! Arī Latvijas robežas VĒL VAĻĀ KĀ BIJUŠAS LĪDZ ŠIM!!! Straujumai un valdībai, kā arī Saeimai robežu jautājums pie KĀJAS!!! LAIPNI LŪGTI LATVIJĀ, TERORISTIŅI!!!

 10. Polijā vismaz nebūs bumbotāji… Bet Latvijā – prezidentam apsardze, ptemjeram apsardze u.t.t. bet mani sargās tukši Vienotības solījumi?

 11. Eiropa poļus nesapratīs.

 12. TIE NAV CILVĒKI, bet SLEPKAVAS!!!! Piekrītu dinas, Sī, ILARA un agneses teiktajam!!! Mums nav jāuzņem ar smaidu un līdzjūtību savi slepkavas. Tie ir cilvēki, kuri nāk ar ļaunumu sirdī! Viņos nav labestības un sapratnes, viņi PIEPRASA TIESĪBAS nevis lūdz patvērumu…Visdziļākā līdzjūtība franču tautai drausmīgās traģēdijas sakarā, kur cieta un mājās vairs NEKAD nepārnāks ne pie ka nevainīgi cilvēki! Bez asarām acīs šeit nevar….

 13. ta ari butu jarikojas ari musu valdibai!~!bet…..!

 14. Tagad varēsim visi kopā kļūt par ksenofobiskiem paranoiķiem, atdosim pēdējās privātās dzīves brīvības un tiesības, slēgsim robežas, ieslēgsimies savās viensētās un bļausim uz visu pasauli.

  • Ej, skrien pie saviem terostiem, tusējies ar viņiem, ja jau esi tāds pats kā viņi – kur nauda, tur labi! Ko citus apvaino? Labāk ksenofobisks paranoiķis, nekā masu slepkavas upuris!

 15. Eiropas varenie acīmredzot saņem naudu par šiem mēsliem un slepkavām !!! Straujuma – attopies !!! Ko tu dari ar savu tautu – noželojamā dvēsele ….. cik tev par to samaksāja ?????

 16. viņiem jau nevajag mūsu valsti iekarot. Iekaros galvenās un spēcīgākās ES valstis un tad mazās(kā mēs paši) pakļausies pašas par sevi, jo nebūs vairs neviens, kurš spētu palīdzēt mums aizstāvēt sevi.

 17. Godīgi asaras acīs bija uzinot par notiekošo Parīzē. Visi jau nojautām kad tā notiks, bet nezinājām kur un kad. Es negribu lai kas līdzīgs notiek šeit, mēs esam maza valsts un mums vajadzētu būt vienoti un sargāt viens otru.
  Valsts vīri dariet kaut ko. Lūdzu neļaujiet kaut kam tādam notikt ar jūsu ļaudīm.

  • Man gan NAV žēl. Tas ir – man ir žēl konkrēto upuru, bet ne franču kopumā. Paši bļāva un atbalstīja, sludināja multikulturālisma brīnumaino dzīvinošo spēku, uzmācās visiem ar nepieciešamību uzņemt “bēgļus”. Nu, var mājās lasīt pa visu apkārti sirseņu pūžņus, likt tos guļamistābā, un stāstīt, cik labi un humāni tas ir. Cik tas ir skaisti, un ka visiem jādara tāpat. Es saku – paši vainīgi. Ja kāds bāž pirkstus rozetē pat brīdināts, ka labi nebeigsies, viņš ir idiots. Paši vainīgi. Punkts.

  • Francijas politiķu ievārīto putru strebj nevainīgi cilvēki. Bij.prezidents Sarkozī bailēs no atmaskošanas atbalstīja un ar Francijas militārajiem spēkiem iznīcināja Lībijas valdošo režīmu un līderi Kadafi. Rezultāts- haoss valstī un neizsīkstošas bēgļu straumes no Z Āfrikas pāri Vidusjūrai . Pilna apjoma demokrātijas izpausme.

 18. … Bezabrenes VP Vejonis ir sasaucis Valsts drosibas komitejas sedi … varam sagaidit ko lidzigu .. ?

 19. Malaci tos SLEPKAVAS nav ko pienemt kuri telo emigrantus tos bernus pakerusi lidzi lai labak varetu notelot ,visu muzu karojusi tad lai varas sava sula cik tik seit tie neliesi nav vajadzigi.

Draugiem Facebook Twitter Google+