Latvijā
Kriminālziņas

Pēc policijas busiņa nodedzināšanas sākti vairāki kriminālprocesi2

Foto no “Degpunktā”/skaties.lv

Jaunjelgavas novadā, pildot dienesta pienākumus, konfliktā cietis kāds policijas darbinieks, turklāt nodedzināts arī Valsts policijas (VP) mikroautobuss, aģentūru LETA informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Gan policija amatpersona, gan transportlīdzeklis cietuši kāda izsaukuma laikā 24.martā, taču precīzāk notikušā detaļas policijas pārstāve neatklāja. Notikuma vietā strādājuši divi VP darbinieki, un vienam no viņiem uzbrukts. Tāpat aizdedzināts likumsargu transportlīdzeklis, kas vairs nav lietojams dienesta pienākumu pildīšanai.

Saistībā ar notikušo aizturēti divi vīrieši, taču viņu vecumu Sietniece neatklāj, skaidrojot, ka viens ir gados vecāks, otrs – jaunāks vīrietis. Viens no vīriešiem ar tiesas nolēmumu ievietots medicīniskajā iestādē ekspertīzes veikšanai, savukārt otrajam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Saistītie raksti

Policijā sākti vairāki kriminālprocesi – par miesas bojājumu nodarīšanu, amatpersonai pildot dienesta pienākumus, kā arī par svešas mantas tīšu bojāšanu dedzinot. Tāpat dienesta pārbaudē tiek vērtēta arī VP amatpersonu rīcība.

Iepriekš raidījums “Degpunktā” vēstīja par gadījumu Staburaga pagastā, kad bāriņtiesas vizīte beigusies ar kautiņu un policijas auto aizdedzināšanu.

LA.lv