×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
3. aprīlis, 2018
Drukāt

Pēc policijas busiņa nodedzināšanas sākti vairāki kriminālprocesi (2)

Foto no "Degpunktā"/skaties.lvFoto no "Degpunktā"/skaties.lv

Jaunjelgavas novadā, pildot dienesta pienākumus, konfliktā cietis kāds policijas darbinieks, turklāt nodedzināts arī Valsts policijas (VP) mikroautobuss, aģentūru LETA informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Gan policija amatpersona, gan transportlīdzeklis cietuši kāda izsaukuma laikā 24.martā, taču precīzāk notikušā detaļas policijas pārstāve neatklāja. Notikuma vietā strādājuši divi VP darbinieki, un vienam no viņiem uzbrukts. Tāpat aizdedzināts likumsargu transportlīdzeklis, kas vairs nav lietojams dienesta pienākumu pildīšanai.

Saistībā ar notikušo aizturēti divi vīrieši, taču viņu vecumu Sietniece neatklāj, skaidrojot, ka viens ir gados vecāks, otrs – jaunāks vīrietis. Viens no vīriešiem ar tiesas nolēmumu ievietots medicīniskajā iestādē ekspertīzes veikšanai, savukārt otrajam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Policijā sākti vairāki kriminālprocesi – par miesas bojājumu nodarīšanu, amatpersonai pildot dienesta pienākumus, kā arī par svešas mantas tīšu bojāšanu dedzinot. Tāpat dienesta pārbaudē tiek vērtēta arī VP amatpersonu rīcība.

Iepriekš raidījums “Degpunktā” vēstīja par gadījumu Staburaga pagastā, kad bāriņtiesas vizīte beigusies ar kautiņu un policijas auto aizdedzināšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Nebrīnos par notiekošo novadā Atbildēt

  VP 2 veči ar VP busu netika galā ar 2 večiem Jaunjelgavas novadā?
  Ja tādi zaudējumi – VP buss sadedzināts – pārvērsts par lūzni …

  Kas tā par modi kantora garlaikotajām bāriņtiesas mamzelēm vilkties pie ģimenēm ar policiju Staburaga pagastā? Vai kantora maitas cilvēcisko attieksmi pret vecākiem ar bērniem ir ar kafiju/konjaku ir …nodzērušas???

  Jaunjelgavas novads vispār ir kaut kāds krimināls – kas par mīkstmiesi ir priekšnioekos? Pirms pāris gadiem vidusskolā 3 lamzaki no 5.klases tualelē atspārdīja mazo 1.klasnieku. Ko domājies skolas direktore – veca maita!, kas bija vēl deputāte slēpa notikušo, bet paldies! TV3 “Bez Tabu”, kas ieradās skolā un bija kā vienīgie(!!!), kas palīdzēja(!!!) cietušā 1.klasnieka ģimenei … Tad nevienu bāriņtiesas govi ne no VP pat ar sūdainu koku nebija iespējams aizdzīt uz skolu, lai izmeklētu 3 lamzaku uzbrukumu 1.klasniekam ar atbilstošu bardzību – un uzliktu nepilgadīgo bandītu uzskaitē …

  Tad kāds tur brīnums, ka jau 2 x ticis dedzināts VP kā im[potentas iestādes busss?

 2. tos mentus vajag dauzit katru minuti par maz dabuja

Draugiem Facebook Twitter Google+