Ekonomika
Bizness

Pēc rekonstrukcijas atver “Maximu XX” pie Mūkusalas apļa, Rīgā0

Foto: Ieva Leiniša/LETA

Ceturtdien pēc rekonstrukcijas un modernizācijas darbiem, kuros investēti 4,2 miljoni eiro, atvērts “Maxima XX” veikals Mūkusalas ielā, Rīgā, aģentūru LETA informēja “Maxima Latvija”.

“Maxima XX” veikala ēkas rekonstrukcijas laikā ir pilnībā atjaunota telpu apdare un inženierkomunikācijas un mainīts tirdzniecības centra plānojums ērtai cilvēku plūsmai. Kopējā ēkas platība ir 7464 kvadrātmetri. No tiem 2408 kvadrātmetrus aizņem “Maxima XX” veikala tirdzniecības zāle un palīgtelpas 1149 kvadrātmetru platībā, savukārt pārējā ēkas daļā atrodas koplietošanas zona, nomas platības un telpas pārtikas un sadzīves preču interneta veikala “Barbora” vajadzībām.

TV ekrāni pie vitrīnām

Veikalā ir ieviesta virkne jaunāko tehnoloģiju – multimediju svari, cenu pārbaudītāji un TV ekrāni pie vitrīnām. Pilnveidojot klientu apkalpošanas sistēmu, veikalā darbosies 11 pašapkalpošanās un astoņas tradicionālās kases. Veikalā uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums, jaunās paaudzes aukstuma sistēma un energoefektīvas ventilācijas iekārtas, kā arī palielināta ēkas kopējā energoefektivitāte.

Būtiski uzlabojumi veikti arī pie veikala. Autobraucēju ērtībām ir pilnībā atjaunots autostāvvietas segums un brauktuves daļa veikala tuvumā. Atjaunota arī pašas ēkas fasāde, kuras apdarē izmantotie HPL paneļi ar integrētu LED apgaismojumu un dekoratīvie elementi.

Investīcijas 34 miljoni eiro

“Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā, atverot vairākus jaunus lielformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.

“Maxima Latvija” oktobrī atvērs trīs veikalus Rīgā, kuru izveidē investēti 10 miljoni eiro.

“Maxima Latvija” pagājušajā gadā strādāja ar 776,624 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 5,6% un bija 21,915 miljoni eiro.

Saistītie raksti

Kompānija “Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. “Maxima Latvija” vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums “Lincoln Land Erste”, bet patiesais labuma guvējs – bagātākais Lietuvas iedzīvotājs Nerijs Numavičs.

Numaviča kontrolētajā “Vilniaus prekyba” grupā ietilpst mazumtirdzniecības grupa “Maxima”, aptieku tīkls “Euroapotheca”, būvniecības un mājas preču veikalu tīkls “Ermitažas”, kā arī iepirkšanās un izklaides centru apsaimniekotājs “Akropolis Group”.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Sākas konkurss “Mans pastnieks 2019”
15 stundas
Raivis Šveicars
Ekonomika
Norvēģijā pieejama autovadītāja apliecība īpašā lietotnē
15 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Neste” piedāvā uzpildīt vējstiklu šķidrumu no automāta bez plastmasas bunduļiem 3
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Jelgava un Ventspils atstātas ārpus lielo pilsētu loka. Jaunākā KARTE, kāda būs Latvija 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Latvijā ierodas Ukrainas prezidents Zelenskis ar kundzi 2
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Nedēļas nogalē rudenīgi silts. Bet laiks mainīsies
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Latvietis grib pats būs kungs, pats saimnieks
2 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Turcija atbildīga par kurdu slepkavošanu 1
2 stundas