Ekonomika
Bizness

Pēc rekonstrukcijas durvis vēris jau sestais veikals “Drogas”0

Publicitātes foto

Tieši pirms AS “Drogas” 25 gadu jubilejas ar veikalu Valdemāra ielā 14 Rīgā noslēgušās uzņēmuma pārmaiņas šajā gadā, informē uzņēmums.

Veikals “Drogas” Valdemāra ielā 14 pirmo reizi savas durvis klientiem vēra 1999.gada 30. martā. Šī gada 29.oktobrī, veikals tika slēgts uz rekonstrukciju, lai viena mēneša laikā piedzīvotu pārvērtības un pavisam drīz jau gaidītu klientus jaunā, mūsdienīgākā izskatā.

Jaunā koncepta veikalos, tiek ņemtas vērā lojālo klientu vēlmes un ierosinājumi, tādējādi maksimāli pielāgojot veikala vidi mūsdienu klientu prasībām un redzējumam.

„Mēs priecājamies, ka tuvojoties “Drogas” 25.gadu jubilejai, 10.decembrī, mums ir iespēja pēc rekonstrukcijas durvis vērt jau sestajam jaunā koncepta veikalam Rīgā. 2019.gadā mēs pie iesāktā noteikti neapstāsimies – jaunā koncepta veikali no klientu puses ir guvuši atzinību, kas arī mūs iedrošināja turpināt iesākto ar vēl lielāku degsmi un enerģiju,” stāsta AS “Drogas” Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Ar jaunā koncepta veikaliem “Drogas” klientiem ir iespējams iepazīties nu jau sešās tirdzniecības vietās Rīgā: TC “Galerija Centrs”, Audēju ielā 16, TC “Minska”, Nīcgales ielā 2, Tērbatas ielā 9/11, Kurzemes prospektā 141, Barona ielā 4 un tagad arī Valdemāra ielā 14.

Saistītie raksti

“Drogas” veikals Valdemāra ielā 14 gaidīs pircējus darba dienās un sestdienās no plkst. 09:00 līdz 21:00 un svētdienās no plkst. 10:00 līdz 19:00.

Publicitātes foto
LA.lv