×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
1. augusts, 2016
Drukāt

Pēc Rūdolfa pazušanas mežā Saulkrastos bāriņtiesa lietu neuzsāks (1)

Pirmie foto pēc Rūdolfa atrašanas meža no brīvprātīgajiem "Facebook"Pirmie foto pēc Rūdolfa atrašanas meža no brīvprātīgajiem "Facebook"

Saulkrastu bāriņtiesa lietu saistībā ar pagājušā nedēļā pazudušo Rūdolfu neuzsāks, aģentūrai BNS pavēstīja Bāriņtiesas priekšsēdētāja Baiba Meldere.

Meldere norādīja, ka lietu uzsākt nav pamata, jo ģimene ir labvēlīga.

“Situāciju ir izvērtējusi gan Valsts policija, gan [Saulkrastu] pašvaldības policija un bāriņtiesai nav nekāda pamata šobrīd uzsākt lietu. Vecāki ir skaidrojuši situāciju policijai un mēs neesam saņēmuši absolūti nekādu informāciju no valsts policijas, kas liecinātu par kāda veida pārkāpumiem,” viņa teica.

Nepilnus trīs gadus vecais bērns pazuda ceturtdienas vakarā Saulkrastu dārzkopības kooperatīva “VEF-Biķernieki” teritorijā. Bērns tika atrasts tikai piektdienas pusdienlaikā 1,5 kilometra attālumā no pazušanas vietas vesels un bez kādiem miesas bojājumiem. Viņu atrada zemessargi vietā, kur likās, ka bērns nevarētu atrasties.

Saulkrastos pazudušā nepilnus trīs gadus vecā Rūdolfa meklēšanā bija iesaistīti simti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. sveiciens aizspogulijā Atbildēt

    uzskaitisi bērnam ar žagaru un tev izņems bērnu no ģimenes, bet pazaudesi mežā, tev atradīs atdos…. nekādas atbildibas. noželojami, māte var turpināt flirtet ar nākamo kaimiņu….

Draugiem Facebook Twitter Google+