Mobilā versija
+17.1°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
15. jūnijs, 2017
Drukāt

Pēc sievas nāves viņš iestādīja 6000 ozolus. Pagājuši 20 gadi un redzams, kāpēc viņš tā darīja

ozoli

Amerikānis Vinstons Hauss ļoti mīlēja savu sievu Dženetu. Kad viņa nomira, vīrietis nolēma izdarīt kaut ko neiedomājamu.

1962. gadā tika noslēgta laulība, tik stipra un skaista, ka visā apgabalā brīnījās par skaisto pāri, kas ticis aprakstīts pat vietējā presē.

Diemžēl Vinstona sieva negaidīti nomira un, lai tiktu pāri bēdām, vīrietis nolēma iestādīt aptuveni 6000 ozolus atsevišķā zemes gabalā, kas bija viņa īpašumā.

Gāja laiks, koki auga. Un, lūk, kas izauga pēc 20 gadiem…

Neviens pat nenojauta, ka var izdoties tāds skaistums! Reiz kāds vīrietis lidoja gaisa balonā un ieraudzīja to uz Vinstonam piederošās zemes.

Sirds virstonē atrodas māja, kur bērnību pavadījusi Dženeta. Sirds pašā vidū – satriecoši skaistas narcises.

Par skaisto mīlestības apliecinājumu sajūsminājusies visa amerikāņu sabiedrība, nopūšoties, ka tādu mīlestību būtu pelnījis katrs…

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+