×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
1. februāris, 2017
Drukāt

Pēc šķiršanās dziedātāju Antru Stafecku saista romantiskas attiecības ar “Otras puses” ģitāristu (3)

Foto - Leta/Facebook.comFoto - Leta/Facebook.com

Jau aptuveni gadu dziedātāja Antra Stafecka (25) nav kopā ar vīru galdnieku Ģirtu Lapsu, ar kuru laulībā dzimuši divi dēli – sešgadīgais Roberts un trīsgadīgais Augusts. Šķiršanās, kura gan vēl nav nokārtota oficiāli, iemeslus dziedātāja neatklāj, tomēr žurnālam “Kas Jauns” atzīst: “Mēs ar Ģirtu lieliski tiekam galā ar vecāku pienākumiem un rūpēm par mūsu brīnišķīgajiem dēliem, kuri mums ir jāaudzina kopā.. Nevienam pāri nav nodarīts. Protams, ka šķiršanās ir sāpes, nav patīkami… Ar Ģirtu, paldies Dievam, naidā neesam.”

Kā raksta žurnāls “Kas Jauns”, savulaik viņu jūtas uzplaukušas 2009. gadā, bet pēc pirmā dēla dzimšanas abi mijuši laulības gredzenus 2014. gadā Ikšķilē, Svētā Meinarda salā. Tomēr arī šo gadu laikā attiecības piedzīvojušas krīzi, kad abi pat kādu laiku dzīvojuši šķirti.

Nu jau ilgāku laiku dziedātāju vieno romantiskas attiecības ar grupas “Otra puse” ģitāristu Jāni Čubaru, par kurām viņa sīkāk neko nevēlas stāstīt. Viņš ir arī Antras dziesmu aranžētājs un ilggadējs kolēģis.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. pazistu to idiotu cubaru hlupiks un vairak nekas

  2. Tā nu ir ar tiem “arnžētājiem” … tik ilgi aranžē līdz ģimenei “kranti”.

Draugiem Facebook Twitter Google+