Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pēc slāvu kalendāra 2018. būs Saritinājušā eža gads 0

Foto: Pexels

Slāvu kalendārs, tāpat kā ķīniešu, ļauj mums ieskatīties nākotnē un būt arī tās veidotājiem.

Pirms kristietības ienākšanas slāvi ticēja, ka katram gadam atbilst noteikts dzīvnieks – aizgādnis. Saskaņā ar slāvu kalendāru, nākamais būs Saritinājušā eža gads. Iespējams, tā ir sakritība, bet slāvu kalendāra apraksts šī dzīvnieka gadam ļoti līdzinās Dzeltenā suņa gada aprakstam austrumu horoskopā.

Vispārīgs 2018.gada raksturojums
Saritinājušā eža gads tiek uzskatīts par laika posmu, kas ir pasīvs un bez dinamikas. Cilvēki no tādiem periodiem senāk negaidīja globālas pārmaiņas, taču uzskatīja, ka tieši Ezis spēj ārstēt dvēseles ievainojumus.

Šo gadu varētu raksturot kā auglības un cītīga darba gadu. Dažkārt materiāli var būt paskops, bet tā sniegtais iekšējais miers spēj labvēlīgi ietekmēt kopējo noskaņojumu. Tas ir izlīgšanas laiks, brīdis, kad jāspēj iet roku rokā pa dzīvi ar tiem, kuri mums tuvi un dārgi.

Darbs un finanses 2018.gadā
Saritinājies ezis ir taupīguma simbols. Senie slāvi uzskatīja, ka Eža gadā nedrīkst tērēt daudz naudas vai vieglprātīgi izšķiest uzkrājumus, taču vienlaikus nepieciešams palikt pietiekami dāsniem pret tiem, kuri to nopelnījuši. Piemēram, te iederēsies nesavtīga palīdzība kolēģiem. Gada beigās varēsiet ievākt savas augstsirdības un devīguma augļus.

Neatsaucība netiks atalgota, ja egoisma sekas nebūs jūtamas jau 2018.gadā, tad tās sajutīsiet vēlāk. Jāatceras, ka taupīgumam un skopumam nav nekā kopīga. Centieties būt taupīgi visur un vienmēr, bet ne skopi. Pārdodiet vecās mantas, jo 2018.gadā katrs cents būs svarīgs.

Mīlestība un attiecības 2018. gadā
Slāvi ticēja, ka Saritinājies ezis spēj izmainīt dzīvi uz labo pusi. Īpaši tas būs jūtams mīlestības un attiecību jomā. Cilvēkiem, kuri vēlas izmainīt dzīvi uz labāko pusi, nepieciešams attiecības veidot jaunā līmenī. Šis būs ļoti piemērots gads, lai saderinātos, laulātos vai piedāvātu mīļotajam cilvēkam roku un sirdi. Tāpat šis gads ir piemērots bērniņa laišanai pasaulē. Bērns, kurš nācis pasaulē Eža gadā, būs stiprs gan garīgi, gan fiziski, vesels un nelokāms, stingrs savos uzskatos. Arī jūs šis gads var pārveidot līdzīgu šim jaundzimušajam bērniņam, vienīgais, kas no jums tiek sagaidīts- vēlēšanās.

Saistītie raksti

Jebkuras problēmas, ar kurām jums nāksies saskarties šajā gadā, nepieciešams uztvert kā spēju kļūt gudrākam un viedākam, ļaujot gūto dzīves pieredzi uztvert kā lielāko 2018.gada ieguvumu. Katru dienu mēs sastopamies ar domstarpībām, risinām konfliktus, tadēļ, veidojot attiecības ar tuviniekiem un attiecības ar mīļoto, nepieciešams būt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Smalkjūtība, diplomātiska attieksme, taktiskums ļaus jums saglabāt autoritāti, bet vienlaikus arī labas attiecības un harmoniju.

Sekojiet likteņa zīmēm, esiet modri un vērīgi! Dažādi sīkumi, kurus iepriekš pat nebijāt pamanījuši, spēj jūs aizvest caur ērkšķiem uz zvaigznēm. Saglabājiet ticību sev, Visumam, kurš 2018.gadā noteikti būs jums labvēlīgs.

LA.lv