Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
10. aprīlis, 2016
Drukāt

Pēc smagas slimības aizsaulē aizgājis bijušais LZA prezidents Juris Ekmanis

Foto-LETAFoto-LETA

Naktī uz sestdienu, 9.aprīli, pēc smagas slimības aizsaulē aizgājis bijušais Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Juris Ekmanis, atsaucoties uz akadēmijas prezidenta Ojāra Spārīša teikto, vēsta portāls “lsm.lv”.

Ekmani pēdējā gaitā plānots izvadīt sestdien, 16.aprīlī.

Ekmanis dzimis 1941.gada 2.decembrī Rīgā. 1964.gadā viņš beidzis Latvijas Valsts universitātes Fizikas un matemātikas fakultāti, pēc kā turpināja studijas citviet. Astoņus gadus – no 2004.gada līdz 2012.gadam – Ekmanis vadīja Latvijas Zinātņu akadēmiju. Pēc tam bijis Valsts prezidenta Stratēģiskās attīstības komisijas vadītājs.

2009.gadā Ekmanis apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+