Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. maijs, 2014
Drukāt

Pēc “spaisa” lietošanas slimnīcā nogādāti divi cilvēki

Foto: LETAFoto: LETA

Kampaņas pret ''legālajām narkotikām'' plakāts un karte ar ''legālo narkotiku'' tirdzniecības vietām Rīgā.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā divi cilvēki nogādāti slimnīcā ar veselības problēmām pēc psihoaktīvo vielu lietošanas, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Rīgā 51 gadus vecs vīrietis smēķējis augu maisījumu, līdz sākusies neadekvāta uzvedība un bijusi nepieciešama mediķu palīdzība.

Savukārt Kurzemē kāda 22 gadus veca sieviete smēķējusi augu maisījumu, kuru, kā sacījusi mediķiem, iegādājusies Rīgā, lai pirmo reizi pamēģinātu. Cietušajai sākušās nopietnas veselības problēmas, viņa nogādāta slimnīcā ar saindēšanos un psihiskajiem traucējumiem.

Jau ziņots, ka 9.aprīlī stājās spēkā grozījumi Krimināllikumā, kas paredz kriminālatbildību par jauno psihoaktīvo vielu vai to saturošu izstrādājumu apriti. Tagad par šādām darbībām draud brīvības atņemšana līdz diviem gadiem vai naudas sods. Savukārt, ja minētās darbības izraisījušas smagas sekas, vainīgajiem draud brīvības atņemšana līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+