Mobilā versija
+1.6°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
5. aprīlis, 2017
Drukāt

Pēc terorakta slimnīcā nonākušais Latvijas valstspiederīgais pārcietis sirdslēkmi (3)

Foto: AP/Scanpix/LETAFoto: AP/Scanpix/LETA

Pēc Sanktpēterburgas metro notikušā terorakta slimnīcā nonākušais Latvijas valstspiederīgais nav fiziski ievainots, bet gan pārcietis sirdslēkmi, vēsta sabiedrisko mediju portāls “Lsm.lv”.

Sanktpēterburgas Jeļizavetas slimnīcā pacients no Latvijas esot nogādāts ar ātro palīdzību, jo pārdzīvojis sirdslēkmi. “Rus.lsm.lv” slimnīcā noskaidrojis, ka pacients ir aptuveni 30 gadus vecs vīrietis.

Kad nogādāts slimnīcā, vīrietis bijis pie samaņas. Pacients saņēmis nepieciešamo aprūpi un samērā ātri izrakstīts. Notikušais neesot radījis nopietnas sekas pacienta veselībai. Slimnīcas preses pārstāve Tatjana Čerkaščenko sacījusi, ka slimnīcai nav zināms, vai vīrietis pastāvīgi uzturējis Sanktpēterburgā vai arī bijis šīs pilsētas viesis.

“Viņam veikta kardioloģiska izmeklēšana, notika speciālistu konsultācijas. Pašlaik viņa stāvoklis ir apmierinošs. Viņš ir izrakstīts no stacionāra,” atsaucoties uz slimnīcas pārstāvja teikto, vēsta portāls “Lsm.lv”.

Kā ziņots, Sanktpēterburgas veselības komitejas vadītājs Valērijs Kolabutins otrdien žurnālistiem pavēstīja, ka metro notikušajā teroraktā cietuši četri citu valstu pilsoņi, tostarp arī kāds Latvijas pilsonis. Tikmēr ĀM rīcība nebija ziņu, ka Sanktpēterburgā metro sprādzienā būtu cietuši arī Latvijas valstspiederīgie.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Laikam bija stipri bail no nāves nabagam. Valsts piederīgais – pilsonis/nepilsonis/patstāvīgais rezidents/

  2. Ko nozīmē “valstspiederīgais” ??

  3. ko nozīmē “valstspiederīgais” ??

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+