Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Guntra, Marianna, Ginters
Trešdiena, 20. septembris, 2017
24. novembris, 2013
Drukāt

Traģēdija Zolitūdē: ārkārtas pārbaudēs vērtē visu “Maxima” veikalu drošumu

Foto: LETAFoto: LETA

"Maxima Latvija" vadītājs Gintars Jasinsks piedalās preses konferencē saistībā ar vakar notikušo traģēdiju Zolitūdes lielveikalā "Maxima".

Pēc ceturtdien vakarpusē notikušās traģēdijas Zolitūdē veikalu tīkls “Maxima Latvija” nolēmis ārkārtas pārbaudēs vērtēt visu savu veikalu drošumu. Tāpat kompānija nolēmusi piesaistīt ārvalstu ekspertus, kuri skaidros nelaimes cēloņus, portālu “LA.lv” informēja kompānijas pārstāvis Jānis Beseris.

“Mēs esam pieņēmuši lēmumu steidzami sasaukt darba grupu, kurā ir gan mūsu uzņēmuma speciālisti, gan neatkarīgie eksperti. Komandai, kura jau uzsākusi darbu, būtiskākais uzdevums ir veikt visu ēku izturības un drošības pārbaudi, neatkarīgi no tā, vai katrā konkrētajā ēkā “Maxima” ir līdzīpašnieks vai īrnieks, ” stāsta “Maxima Latvija” valdes loceklis Gintars Jasinsks.

Viņaprāt, patlaban būtiskākais ir izvērtēt un pārliecināties, ka citās “Maxima” ēkās nepastāv riski, kas saistīti ar ēku izturību un drošību. Vienlaikus arī tiks sākta pārbaude, lai skaidrotu traģēdijas cēloņus. “Maxima Latvija” piesaistīs ārvalstu ekspertus, kuriem ir pieredze līdzīgu traģēdiju izmeklēšanā. Eksperti darbu uzsāks nākamās nedēļas laikā.

Jau vēstīts, ka ceturtdien vakarpusē Zolitūdē, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Pievienot komentāru

Vēlas oficiālu jaunuzņēmumu dienuStarptautiskā tehnoloģiju un jaunuzņēmumu konference "Digital Freedom Festival" ("DFF") šogad pulcēs apmēram 1300 jaunuzņēmumu un investoru pārstāvju.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+