Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
24. februāris, 2014
Drukāt

Pēc “Trīs musketieru” motīviem – izrāde “Milēdija”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

7. martā Dailes teātra Lielajā zālē notiks pirmizrāde “Milēdija” – gandrīz komēdija pēc Aleksandra Dimā romāna “Trīs musketieri” motīviem, kuras autors ir Ēriks Emanuels Šmits, portālu informēja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva. Jauniestudējuma režisors ir Dž.Dž.Džilindžers.

“Trīs musketieri” ir stāsts par jauniem cilvēkiem, kas patīk jauniem cilvēkiem. Patīk tāpēc, ka visu notikumu centrā ir sieviete – neizsakāmi pievilcīga, gudra, jutekliska, neparedzama. Viņas mīlestība sola debesu svētlaimi, taču tā var būt arī nāvējoša – un dažreiz vienlaicīgi. Tāda ir lēdija Vintere – Milēdija. Milēdija nes līdzi avantūras, mūžīgu nemieru, negulētas naktis, negaidītu nodevību, sirdsapziņas pārmetumus, nepiepildītas cerības, lauztus solījumus. Viņa valdzina un biedē, uzbrūk un aizsargājas. Viņa ir bende un upuris. Kas viņa ir? Protams, ka pati dzīve…

Lēdijas Vinteres lomā būs Agnese Zeltiņa. Režisors Dž.Dž.Džilindžers iestudējumu veido kopā ar scenogrāfu Mārtiņu Vilkārsi, kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu, komponistu Kārli Lāci, horeogrāfi Ingu Krasovsku un gaismu mākslinieku Igoru Kapustinu.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+