×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. augusts, 2016
Drukāt

Pēc uzbrukuma Latvijas šoferim NA tiksies ar Francijas vēstnieku (2)

Foto no autovadītāja Valda Grasmaņa FacebookFoto no autovadītāja Valda Grasmaņa Facebook

NA tiksies ar Francijas vēstnieku Rīgā, lai risinātu Latvijas pilsoņu drošības jautājumus Francijas ostas pilsētā Kalē, informē apvienība.

“Kalē apkaimē ir izveidojusies bīstama situācija, tādējādi par upuri imigrantu bandu uzbrukumiem var kļūt jebkurš – neatkarīgi no tautības. Ir jāmeklē risinājumi, lai likuma vara tiktu atjaunota,” pauž NA pārstāvis, Saeimas Eiropas lietu komisijas deputāts Rihards Kols.

Savukārt NA deputāts, Saeimas Ārlietu komisijas deputāts izsakās: “Cilvēki, kas ar ieročiem rokās uzbrūk Latvijas autopārvadātājiem, nav kara bēgļi, bet noziedznieki. Uzbrukums Graumaņa vadītajai automašīnai ilustrē nelegālās imigrācijas radīto postu. Ja Eiropas Komisija nerisinās šo problēmu, nodrošinot efektīvu robežu apsardzību un dinamisku nelegālo imigrantu izraidīšanu, šādi noziegumi pret Latvijas pilsoņiem var kļūt par ikdienu.”

Aizvadītajā nedēļā, braucot cauri Kalē pilsētai Francijā, nelegālie imigranti uzbruka vairākām automašīnām, tajā skaitā, Latvijas pilsoņa Valda Graumaņa vadītajam spēkratam, kas šajā uzbrukumā tika bojāts – auto tika izsists stikls.

Deputāti ar vēstnieku vēlas pārrunāt iespējamo rīcību no varas iestāžu puses, tādējādi mēģinot risināt Latvijas un citu ES valstu pilsoņu drošības jautājumus.

Sociālajos tīklos kāds autovadītājs no Latvijas 5.augustā rakstīja, ka viņš piedzīvojis uzbrukumu Kalē, Valda Graumaņa vadītajam kravas autobusam tika izsists logs. “Izbīlis un izdauzīts logs busam. Paldies Kalē bēgļiem,” viņš ironiski raksta savā “Facebook”, pievienojot fotogrāfiju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. šoferītis Ansis. Atbildēt

    Pēc starptautiskajiem likumiem katras valsts PIENĀKUMS ir gādāt par tranzītpārvadātāju un viņu kravu drošību. Pēc būtības cietušajiem autovadītājiem pienākas kompensācija par morālo kaitējumu un materiālo zaudējumu atlīdzināšana pilnā apmērā. Par avio katastrofā bojāgājušajiem arī maksā kompensācijas atbildīgās firmas un valstis kuru teritorijā noticis incidents. Līdzīga kārtība ir arī ar sauszemes un ūdens transportu. Ja Latvijas valdībai vispār interesē viņu pilsoņi, tad ir jārīkojas nevis gudri jāvāvuļo no augstām tribīnē. Lai ĀM un juristi iespringst un pieprasa kompensācijas kā tas notiek CIVILIZĒTAJĀ PASAULĒ. Pietiek bezdēt mīkstajos krēslos. Ne tamdēļ esat ievēlēti un tautas izbaroti! Gaidām reālu, ātru un efektīvu reakciju(erekciju)!!!!!!!

  2. Nu franči savas problēmas nevar atrisināt, te pēkšņi kautkādi mistiski puskoka lēcēji latvieši atrisinās. sasmējos….

Draugiem Facebook Twitter Google+