×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
30. janvāris, 2015
Drukāt

Pēc uzbrukuma mirst 93 gadus veca sirmgalve; lūdz atpazīt varmāku (3)

Fotorobota autors - Valsts policijaFotorobota autors - Valsts policija

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) pārziņā esošajā teritorijā janvārī notikuši uzbrukumi vientuļiem veciem cilvēkiem, no kuriem viens uzbrukuma upuris – 93 gadu veca sieviete – pēc nodarītajiem miesas bojājumiem miris.

Kā informē VP ZRP pārstāve Ieva Sietniece, policija 3.janvārī saņēmusi informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) par to, ka no kāda dzīvokļa Tukumā ir hospitalizēta 93 gadu veca sieviete, kura bija guvusi miesas bojājumus un 15. janvārī no gūtajām traumām slimnīcā nomira. Nedaudz vēlāk – 7. janvārī – NMPD ziņoja par 83 gadus veca sievietei nodarītiem miesas bojājumiem. Izmeklēšanā noskaidrots, ka sievietei no dzīvesvietas nolaupītas mantas.

Vēl 18. janvārī Tukumā cietusi 63 gadus veca sieviete, kurai dzīvoklī uzbrukuši divi vīrieši un nolaupījuši mobilo telefonu un naudu. Par šo gadījumu abi iespējamie vainīgie ir aizturēti. Vienam no viņiem tiesa ir piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

Savukārt par pirmajiem diviem uzbrukumiem vainīgais joprojām tiek meklēts. Tāpēc policija lūdz iedzīvotāju palīdzību, aicinot rūpīgi aplūkot fotorobotu. Ja kāds atpazīst šo personu un ir informēts par tās atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt pa tālruni 110 vai 63104100, vai arī vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Par uzbrukumiem vientuļajiem cilvēkiem sāktajā kriminālprocesā notiek izmeklēšana un tiek pārbaudīta aizturēto personu iespējamā saistība.

Vienlaikus VP aicina gados vecus, vientuļus cilvēkus neielaist dzīvokļos nepazīstamas personas, kā arī ziņot policijai par aizdomīgām personām.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Acis iezīmētas gaišas, bet, piedodiet, liek aizdomāties par romiem.

  2. Tādus uzreiz ..,nevis vēl cietumā barot

  3. Romietis ? T.i. bijušais čigāns ?

Draugiem Facebook Twitter Google+