Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
5. jūlijs, 2015
Drukāt

Pēc vairāk nekā sešu stundu kavēšanās noticis “airBaltic” reiss uz Burgasu (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Pēc vairāk nekā sešu stundu kavēšanās naktī ceļā devies “airBaltic” reiss uz Bulgārijas pilsētu Burgasu. Tehnisku iemeslu dēļ reiss kavējās.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja viena no reisa pasažierēm, lidmašīna uz Burgasu izlidoja kā paredzēts ap plkst.17.10. Taču jau pēc neilga brīža pasažieri saprata, ka lidmašīna riņķo virs Latvijas. Pēc tam tā nosēdās lidostā “Rīga”.

Ilgu laiku esot valdījusi neziņa, par to, kad tiks nodrošināts reiss un kur ir pasažieru bagāža. Tik ilga kavēšanās esot ļoti apgrūtinoša, jo daudzi pasažieri uz Burgasu dodas ar bērniem.

Kā aģentūrai LETA skaidroja “airBaltic” pārstāvis Jānis Vanags, visi pasažieri uz Burgasu devās plkst.00.40.

Kompānija atvainojas pasažieriem par kavēšanos un izmaiņām ceļojumu plānos.

Kā iepriekš skaidroja Vanags, šis esot ļoti pieprasīts reiss un tādēļ visas 143 lidmašīnas vietas bijušas aizpildītas. Bijusi iespēja ātrāk nodrošināt mazāku lidmašīnu, taču tad uz Burgasu aizlidotu tikai daļa pasažieru.

Aviokompānijas galvenais uzdevums šajā situācijā esot bijis maksimāli ātri novērst aizķeršanos un nogādāt pasažierus Burgasā.

Savukārt par to, kādas tehniskas problēmas piemeklēja lidmašīnu, kas bija spiesta atgriezties lidostā, tiks sniegta informācija pēc ekspertu slēdziena.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Varēja mazāka tilpuma lidmašīnu ,bet redziet AIR Baltic ir japelna un tapeic KLIENTA intereses tiek pakārtotas Air Baltic !!!!! Ceļojums ,atvaļinājums beidzies 1,5 d/n ir sīkumS…

  2. Ceļojums ilgi palix atmiņā.

  3. Vissliktākā aviolīnija, centīšos nelidot. Vienmēr kavējas. Viņu reklāmas – klaji meli.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+