Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
2. novembris, 2013
Drukāt

Pēc vētras elektroenerģijas piegāde atjaunota visiem

Foto-LETAFoto-LETA

VAS "Latvenergo" filiāles Mācību un energopētniecības centra laukumā notiek elektrodrošības stunda ar demonstrējumiem pirms skolas brīvlaika.

Vakar, strādājot līdz iestājās tumsa, elektroenerģijas piegāde tika atjaunota visiem, kas bez elektrības bija palikuši vētras laikā, aģentūrai LETA apstiprināja AS “Sadales tīkls” preses sekretāre Ilze Rubene.

1.novembra rītā bez elektrības bija vēl palikuši daži desmiti mājsaimniecību, kurām elektrība līdz vakar vakaram tika atjaunota.

Rubene pauda, ka vētras seku novēršana parādīja, ka “Sadales tīkls” kā uzņēmums ir attīstījies un strādā efektīvi. Vaicāta, vai šajā procesā ir atklājies, kādi ir nepieciešamie uzlabojumi, Rubene skaidroja, ka to varēs noskaidrot paveiktā darba gaidāmajā izvērtēšanā.

Kā ziņots, naktī uz otrdienu pāri Latvijai no Kurzemes uz Vidzemi traucās vētra, kas dienas laikā pakāpeniski rimās. Visspēcīgākā vētra bija Liepājas ostā un Ventspilī, kur vēja ātrums sasniedza 30 metrus sekundē. Rīgas līcī vētras laikā vējš sasniedza ātrumu 33-34 metri sekundē.

Vētras dēļ bez elektrības bija palikuši vairāk nekā 100 000 klientu.

 

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+