Mobilā versija
+2.0°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
2. novembris, 2013
Drukāt

Pēc vētras elektroenerģijas piegāde atjaunota visiem

Foto-LETAFoto-LETA

VAS "Latvenergo" filiāles Mācību un energopētniecības centra laukumā notiek elektrodrošības stunda ar demonstrējumiem pirms skolas brīvlaika.

Vakar, strādājot līdz iestājās tumsa, elektroenerģijas piegāde tika atjaunota visiem, kas bez elektrības bija palikuši vētras laikā, aģentūrai LETA apstiprināja AS “Sadales tīkls” preses sekretāre Ilze Rubene.

1.novembra rītā bez elektrības bija vēl palikuši daži desmiti mājsaimniecību, kurām elektrība līdz vakar vakaram tika atjaunota.

Rubene pauda, ka vētras seku novēršana parādīja, ka “Sadales tīkls” kā uzņēmums ir attīstījies un strādā efektīvi. Vaicāta, vai šajā procesā ir atklājies, kādi ir nepieciešamie uzlabojumi, Rubene skaidroja, ka to varēs noskaidrot paveiktā darba gaidāmajā izvērtēšanā.

Kā ziņots, naktī uz otrdienu pāri Latvijai no Kurzemes uz Vidzemi traucās vētra, kas dienas laikā pakāpeniski rimās. Visspēcīgākā vētra bija Liepājas ostā un Ventspilī, kur vēja ātrums sasniedza 30 metrus sekundē. Rīgas līcī vētras laikā vējš sasniedza ātrumu 33-34 metri sekundē.

Vētras dēļ bez elektrības bija palikuši vairāk nekā 100 000 klientu.

 

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (27)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+