×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
14. augusts, 2017
Drukāt

Pēc vētras vecāki paliek bez mājām: Linda aizkustināta par atbalstu (4)

Foto no Lindas Purviņas FacebookFoto no Lindas Purviņas Facebook

Pēc vētras bez mājām palikuši Lindas Purviņas vecāki Vecpiebalgas pusē, jo mājām norauts jumts. Jaunā sieviete publicējusi fotogrāfijas sociālajos tīklos, lūdzot sabiedrības atbalstu.

Viņa neslēpj, ka notikušo ir grūti aptvert un vecāki šobrīd atrodas šoka stāvoklī. “Cenšos visiem atbildēt, cik vien spēju! Paldies jums visiem, no visām Latvijas pilsētām, kas esat sazinājušies,” viņa ir aizkustināta par līdzcilvēku atsaucību palīdzēt.

Mājas stāvoklis pēc vētras ir kritisks. Pašvaldība piešķīrusi mājas īpašniekiem sociālo dzīvokli kā pagaidu mājvietu.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pagājušajā diennaktī saņēmis 66 izsaukumus uz glābšanas darbiem, liecina dienesta apkopotā informācija.

Visvairāk šādu izsaukumu saņemts novados – 49, astoņi – Rīgā un deviņi citās pilsētās.

Daudzās pašvaldībās šodien turpināsies vētras seku novēršana.

Lielākās vēja brāzmas negaisa laikā tika reģistrētas sestdienas vakarā Vidzemē, it īpaši piekrastes novados, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

Ainažos vēja brāzmu spēks pēc sešiem vakarā sasniedza 27 metrus sekundē (m/s), Salacgrīvas ostā – 25 m/s, Saulkrastu apkaimē – 23 m/s. Savukārt Valkā pēc deviņiem vakarā bija brāzmas līdz 23 m/s.

Pēc negaisa Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 208 izsaukumus uz glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kārtējā naudas ekonomija izrādījās neekonomiska! Kāda firma lika jumtu??? No tās arī jāprasa atbildība! Āāā privātie bezdarbnieki cēla kam nav ne mazākās sajēgas ko dara, jo visi apkārt ir celtnieki!!!

  2. Nekas, azbestu saturošais šīferis tāpat ātrāk vai vēlāk būtu jāmaina.

  3. skarbi, protams, ka tā ir sanācis, bet ja nebūtu pažēlojuši pārdesmit eiro par apdrošināšanu, tad tagad žēlabaini lūgumi sabiedrībai nebūtu jāraksta.

  4. Elementāri. jumta pamatvainags ar spārēm nav noenkurots ar diametra 6 mm sieni mūrī 0, 5 m uz leju no mūra virspuses. meklē celtniekus , kuri nav sajēguši , ko dara!

Draugiem Facebook Twitter Google+