×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2012
Drukāt

Pēc “Vienotības” prezidents uz sarunām pilī aicina ZRP

Foto- LETAFoto- LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš ceturtdien tiksies ar Zatlera Reformu partijas (ZRP) pārstāvjiem, lai pārrunātu Latvijai būtiskus jautājumus. ZRP būs otrais politiskais spēks, kas tiksies ar Bērziņu. Trešdien prezidentam paredzēta tikšanās ar premjera partiju “Vienotība”.

Tikšanās ar ZRP ceturtdien plānota plkst. 15.

Preses dienestā arī informēja, ka šonedēļ vairs citu tikšanos ar partijām nebūs.

Jau vēstīts, ka Valsts prezidents aicina Saeimā pārstāvētās politikās partijas vienoties, lai pieņemtu Latvijai un Eiropai svarīgus lēmumus.

“Laikā, kad pasaules lielākās ekonomikas un Eiropas Savienības valstis ir izšķirīgu lēmumu priekšā, Latvijas politiķu atbildība un attieksme pret valstī notiekošo un tā ietekmi uz globāliem lēmumiem ir izšķiroša. Politiskas spekulācijas un sabiedrības šķelšana sava elektorāta paplašināšanas nolūkā nav pieņemama un pieļaujama,” paziņojumā norāda Bērziņš.

Prezidents šonedēļ sāks sarunas ar partijām par jautājumiem, no kuru risinājuma un konkrētiem Saeimas balsojumiem ir atkarīga turpmākā Latvijas virzība gan iekšpolitiski, gan Eiropas Savienības aktuālo jautājumu kontekstā.

Tādēļ prezidenta izvirzītajā sarunu darba kārtībā ir jautājumi par Latviju Eiropas Savienībā ‒ Lisabonas līguma grozījumu ratifikācija, jaunais Eiropas Savienības līgums, kā arī dažādi jautājumi, kas ir svarīgi Latvijai iekšpolitiski.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+