×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
12. septembris, 2014
Drukāt

Pēc VUGD norādīto nepilnību novēršanas “Dominante 2” un “Dominante 3” atsāk darbu

Foto-LETAFoto-LETA

Noliktavu ēkas “Dominante 2” un “Dominante 3” atsākušas darbu, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja noliktavu ēku maksātnespējīgās īpašnieces SIA “Roņu ieleja 2” maksātnespējas procesa administratore Liene Ābola.

Administratore, iesniedzot apstiprinošus dokumentus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), pierādījusi, ka zemējuma un zibens aizsardzības sistēmas ierīces atbilst normatīvo aktu prasībām.

Turklāt, pārbaudot ēku drošumu klātienē, VUGD pārstāvji un viņu pieaicinātie speciālisti neatbilstības nekonstatēja. Tādējādi, ņemot vērā VUGD atzinumu, noliktavu ēkas ir drošas un var tikt ekspluatētas arī turpmāk.

Maksātnespējas procesa administratore atvainojas visiem apakšīrniekiem un telpu nomniekiem par sagādātajām neērtībām, paužot nožēlu par piespiedu dīkstāvi, ko, iespējams, radījuši nelabvēļi, kuri varētu būt ieinteresēti “Roņu ielejas 2” darbības pārtraukšanā.

Administratore uzsvēra, ka līdz šim “Roņu ielejas 2” maksātnespējas process uzskatāms par vienu no veiksmīgākajiem pēdējo gadu laikā Latvijā, jo ir izdevies saglabāt uzņēmuma saimniecisko darbību, tādējādi nodrošinot iespēju uzņēmuma kreditoriem atgūt savulaik ieguldītos līdzekļus.

VUGD biznesa portālu “Nozare.lv” informēja, ka, piesaistot speciālistus zemējuma un zibensaizsardzības ierīču mērījumu veikšanas jomā, VUGD amatpersonas šodien atkārtoti devās uz Ķekavas pagasta Lielvāržos esošajām, “Roņu ielejai 2” piederošajām noliktavām, lai veiktu uzņēmuma pilnvarotā pārstāvja atkārtoti iesniegto zemējuma un zibensaizsardzības ierīču mērījumu datu izlases pārbaudi.

Veicot kontrolmērījumus, tika konstatēts, ka zemējuma un zibensaizsardzības ierīču mērījumu rezultāti noliktavu ēkās ir normas robežās, un līdz ar to ugunsdrošības prasību pārkāpums ir novērsts. VUGD šodien izsniedza maksātnespējas procesa administratoram atļauju noliktavu darbības atjaunošanai.

Vienlaicīgi VUGD atgādina, ka brīdinājums par noliktavu darbības apturēšanu 2015.gada 5.janvārī, ja netiks novērsts konstatētais pārkāpums saistībā ar noliktavu nodrošināšanu ar ārējo ugunsdzēsības ūdensapgādi, ir spēkā. Turklāt VUGD vēl joprojām no maksātnespējas procesa administratora nav saņēmis pilnu dokumentāciju par objektu ugunsdrošību raksturojošo situāciju. Pēc šīs dokumentācijas saņemšanas VUGD amatpersonas veiks to izpēti un turpinās ugunsdrošības pārbaudi noliktavu telpās.

Jau ziņots, ka uzņēmuma SIA “Roņu ieleja 2” noliktavas ēkas “Dominante 2” un “Dominante 3” Ķekavas pagastā šā gada 11.septembrī pārtrauca darbību saistībā ar nepilnībām ugunsdrošības normu ievērošanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+