Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
12. septembris, 2014
Drukāt

Pēc VUGD norādīto nepilnību novēršanas “Dominante 2” un “Dominante 3” atsāk darbu

Foto-LETAFoto-LETA

Noliktavu ēkas “Dominante 2” un “Dominante 3” atsākušas darbu, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja noliktavu ēku maksātnespējīgās īpašnieces SIA “Roņu ieleja 2” maksātnespējas procesa administratore Liene Ābola.

Administratore, iesniedzot apstiprinošus dokumentus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), pierādījusi, ka zemējuma un zibens aizsardzības sistēmas ierīces atbilst normatīvo aktu prasībām.

Turklāt, pārbaudot ēku drošumu klātienē, VUGD pārstāvji un viņu pieaicinātie speciālisti neatbilstības nekonstatēja. Tādējādi, ņemot vērā VUGD atzinumu, noliktavu ēkas ir drošas un var tikt ekspluatētas arī turpmāk.

Maksātnespējas procesa administratore atvainojas visiem apakšīrniekiem un telpu nomniekiem par sagādātajām neērtībām, paužot nožēlu par piespiedu dīkstāvi, ko, iespējams, radījuši nelabvēļi, kuri varētu būt ieinteresēti “Roņu ielejas 2” darbības pārtraukšanā.

Administratore uzsvēra, ka līdz šim “Roņu ielejas 2” maksātnespējas process uzskatāms par vienu no veiksmīgākajiem pēdējo gadu laikā Latvijā, jo ir izdevies saglabāt uzņēmuma saimniecisko darbību, tādējādi nodrošinot iespēju uzņēmuma kreditoriem atgūt savulaik ieguldītos līdzekļus.

VUGD biznesa portālu “Nozare.lv” informēja, ka, piesaistot speciālistus zemējuma un zibensaizsardzības ierīču mērījumu veikšanas jomā, VUGD amatpersonas šodien atkārtoti devās uz Ķekavas pagasta Lielvāržos esošajām, “Roņu ielejai 2” piederošajām noliktavām, lai veiktu uzņēmuma pilnvarotā pārstāvja atkārtoti iesniegto zemējuma un zibensaizsardzības ierīču mērījumu datu izlases pārbaudi.

Veicot kontrolmērījumus, tika konstatēts, ka zemējuma un zibensaizsardzības ierīču mērījumu rezultāti noliktavu ēkās ir normas robežās, un līdz ar to ugunsdrošības prasību pārkāpums ir novērsts. VUGD šodien izsniedza maksātnespējas procesa administratoram atļauju noliktavu darbības atjaunošanai.

Vienlaicīgi VUGD atgādina, ka brīdinājums par noliktavu darbības apturēšanu 2015.gada 5.janvārī, ja netiks novērsts konstatētais pārkāpums saistībā ar noliktavu nodrošināšanu ar ārējo ugunsdzēsības ūdensapgādi, ir spēkā. Turklāt VUGD vēl joprojām no maksātnespējas procesa administratora nav saņēmis pilnu dokumentāciju par objektu ugunsdrošību raksturojošo situāciju. Pēc šīs dokumentācijas saņemšanas VUGD amatpersonas veiks to izpēti un turpinās ugunsdrošības pārbaudi noliktavu telpās.

Jau ziņots, ka uzņēmuma SIA “Roņu ieleja 2” noliktavas ēkas “Dominante 2” un “Dominante 3” Ķekavas pagastā šā gada 11.septembrī pārtrauca darbību saistībā ar nepilnībām ugunsdrošības normu ievērošanā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+