Sports
Hokejs

Pēc zaudējuma Rīgas “Dinamo” darbu zaudē “Spartak” galvenais treneris0


Vadims Jepančincevs (centrā) pēc zaudējuma Rīgas “Dinamo” zaudējis darbu pie Maskavas “Spartak” komandas stūres.
Vadims Jepančincevs (centrā) pēc zaudējuma Rīgas “Dinamo” zaudējis darbu pie Maskavas “Spartak” komandas stūres.
Foto” Maskavas “Spartak”

Dienu pēc zaudējuma Rīgas “Dinamo” cita Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Maskavas “Spartak”, ko pārstāv latviešu uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, atlaidusi galveni treneri Vadimu Jepančincevu, informē klubs.

“Spartak” hokejisti ceturtdien savā laukumā ar 2:3 piekāpās Rīgas “Dinamo”. Tas 42 gadus vecajam Jepančincevam bija pēdējais mačs pie Maskavas kluba stūres.

Tagad par “Spartak” galvenā trenera pienākumu izpildītāju iecelts ģenerālmenedžeris Aleksejs Žamnovs.

“Komanda sezonas ievadā nav parādījusi spēli, kas varētu sniegt stabilus rezultātus. Diemžēl šosezon bijusi tikai viena sērija, kurā “Spartak” būtu uzvarējis vairāk nekā divās spēlēs pēc kārtas. Komandas rezultāti bijuši nestabili, un nepārliecinošais sniegums licis veikt izmaiņas treneru korpusā,” pauda Žamnovs.

Saistītie raksti

Jepančincevs par “Spartak” galveno treneri tika iecelts 2017.gada vasarā, bet viņa vadībā komanda pirmajā sezonā iekļuva Gagarina kausā, kur gan cieta zaudējumu pirmajā kārtā. Šī speciālistam bija pirmā pieredze kā kādas KHL komandas stūrmanim.

Maskavas klubs ar 18 punktiem 19 spēlēs šobrīd Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem septīto vietu, bet Daugaviņš ar 13 (5+8) rezultativitātes punktiem ir komandas līderis, kamēr Karsums šosezon iemetis trīs ripas un divas reizes asistējis partneriem.

LA.lv